PDA

View Full Version : سوال: مشکل نصب مودم در VMWare

online68
شنبه 22 اسفند 1388, 20:09 عصر
سلام
من در لپ تاپم VMWare رو نصب کردم و در آن سیستم عامل ویندوز XP و لینوکس پارسیکس نصب کردم ولی بر روی هر دو مودم رو نمی شناسن و نمی تونم به اینترنت متصل بشم. باید چه کار کنم تا مودم شناخته بشه؟

nima_8m
یک شنبه 23 اسفند 1388, 23:35 عصر
سلام.دوست عزیز vmware به صورت پل از مودم و کارت شبکه استفاده میکنه یعنی اگه در سیستم اصلی تعریف شده باشه در سیستم مجازی هم میتونی ازش استفاده کنی مثل کارت شبکه در ضمن اگه سیستم اصلی به اینترنت وصل باشه سیستم مجازی هم به اینترنت وصل میشه

online68
دوشنبه 24 اسفند 1388, 11:26 صبح
اینطور که شما میگید هم نمیشه یعنی وقتی من در ویستا متصل میشم در XP در VMWare متصل نیست. واقعاً دیگه نمیدونم چه کار کنم.راهنمایی بفرمایید

m2148059
سه شنبه 25 اسفند 1388, 14:41 عصر
سلام
ببین آیا مودمت نصب است یا نه اگر نه باید نصبش کنی .چه dialup باشی چه adsl
دقت کن اینکه اگر تو با سیستم اصلیت وصل شی به اینترنت یعنی سیستمی که با wmware اونو نصب نکردی یعنی ویستات دلیل نداره که بقیه هم بتوانند نصب شوند . تو باید روی هم xp و هم لینوکست مودم را نصب کنی بعد تو هرکدام جداگانه به اینترنت وصل شی یا اینکه با ویستا وصل شی و اینترنتو برای سیستم عامل های دیگت share کنی . اصلا هدف wmware اینه که تو همزمان بتونی از چند سیستم عامل استفاده کنی نه اینکه از امکانات یک سیستم عامل در بقیه استفاده کنی . اگر share کردن اینترنتم بلد نبودی بپرس که بهت بگم .