PDA

View Full Version : سوال: نوشتن یک پروژه به صورت ماژولار

reza.ziyaee
شنبه 22 اسفند 1388, 22:45 عصر
سلام به همه ی دوستان

از همه ی دوستان خواهش می کنم اگر اطلاعاتی در مورد نوشتن پروژه به صورت ماژولار دارند من رو راهنمایی کنند .
موضوع رو با یک مثال واضح تر بیان می کنم
فرض کنید یک پروژه نوشتیم و اون رو کامپایل کردیم و به چنیدن مشتری فروخته ایم حال یک امکان جدید رو به برنامه اضافه کرده ایم ." مثلا ماژول اخبار " حال می خواهیم مشتریان فقط و فقط فایل های این ماژول را دانلود کنند و سپس در برنامه ی خود آپلود کنند و برنامه اون امکان جدید را دارا شود .
مثل دات نت نیوک

با تشکر از شما

mehdi.mousavi
دوشنبه 24 اسفند 1388, 22:03 عصر
سلام به همه ی دوستان از همه ی دوستان خواهش می کنم اگر اطلاعاتی در مورد نوشتن پروژه به صورت ماژولار دارند من رو راهنمایی کنند. موضوع رو با یک مثال واضح تر بیان می کنم فرض کنید یک پروژه نوشتیم و اون رو کامپایل کردیم و به چنیدن مشتری فروخته ایم حال یک امکان جدید رو به برنامه اضافه کرده ایم ." مثلا ماژول اخبار " حال می خواهیم مشتریان فقط و فقط فایل های این ماژول را دانلود کنند و سپس در برنامه ی خود آپلود کنند و برنامه اون امکان جدید را دارا شود . مثل دات نت نیوک با تشکر از شما

سلام.
لطفا این مقاله (http://www.c-sharpcorner.com/UploadFile/rmcochran/plug_in_architecture09092007111353AM/plug_in_architecture.aspx) رو مطالعه کنید.

موفق باشید.

reza.ziyaee
دوشنبه 24 اسفند 1388, 22:46 عصر
سلام
ممنون از شما . من مقاله رو خوندم . اما من قابلیت ماژول وار یا همان قابلیت plug-in رو در وب می خواهم . این مقاله ایی که شما معرفی کردید برای ویندوز بود .

من با کلاس ها هیچ مشکلی ندارم و ... تنها مشکلم زمانی است که فایل ها کامپایل می شود . فرض کنید شخصه دیگری قرار است برای برنامه ی من ماژول بنویسید . ممنون میشم اگر در این زمینه مقاله ایی دارید بفرستید .

mehdi.mousavi
دوشنبه 24 اسفند 1388, 22:55 عصر
سلام ممنون از شما . من مقاله رو خوندم . اما من قابلیت ماژول وار یا همان قابلیت plug-in رو در وب می خواهم . این مقاله ایی که شما معرفی کردید برای ویندوز بود. من با کلاس ها هیچ مشکلی ندارم و ... تنها مشکلم زمانی است که فایل ها کامپایل می شود . فرض کنید شخصه دیگری قرار است برای برنامه ی من ماژول بنویسید . ممنون میشم اگر در این زمینه مقاله ایی دارید بفرستید .

سلام.
روش یکسان هستش. Implement کردن Interface های از پیش تعیین شده، توسط DLL های مختلف. مهم هم نیست که این روش رو کجا میخواهید استفاده کنید، Desktop App ها، Web App ها، یا حتی COM/COM+. ایده یکسان هستش. مقاله ای رو که دادم مجددا مطالعه کنید و سعی کنید خودتون اونو به Web و مفاهیم مربوطه بسطش بدید.

موفق باشید.

reza.ziyaee
سه شنبه 25 اسفند 1388, 00:20 صبح
ممنون اتفاقا همین الان در msdn هم همین مطلب رو پیدا کردم و متوجه شدم که روش یکسان هست .

مشکلم حل شد .

با تشکر از زحمات شما