PDA

View Full Version : اشکال در دیتا شیت

mahsa.admin
یک شنبه 23 اسفند 1388, 12:30 عصر
با سلا م خدمت همه دوستان مشکلم را در فایل ضمیه توضیح دادم خواهش میکنم منو راهنمایی کنید

amirzazadeh
یک شنبه 23 اسفند 1388, 12:58 عصر
با سلا م خدمت همه دوستان مشکلم را در فایل ضمیه توضیح دادم خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
ببينيد مشكل برطرف شده يا نه؟
....................
موفق باشيد.

mahsa.admin
پنج شنبه 27 اسفند 1388, 07:33 صبح
با سلام وتشکر از وقتی که گذاشتید
روشی که شما استفاده کردید روش خیلی مرسومی است که بین د وجدول کلید اصلی را ارتباط میدهیم ولی در پروژهمن این امکان نیست بنا براین باید روشی غیر از این استفاده شود شاید شبیه این Me.tt = Me.b.Column(2 )
البته این کار در ستون b بنویسیم فقط در ستون فامیل اولین فامیلی برا کل ستون در نظر گرفته میشود ولی انچه مد نظر من است هنگام باز شده یا انخاب از لیست ستون b جلوی اسم هر کس فامیلی آن قرار گیرد
لطفا در مورد سوال دوم هم راهنمایی نمایید

mahsa.admin
شنبه 07 فروردین 1389, 08:50 صبح
باسلام وتبریک سال نو
از دوستان کسی نیست این مشکل رو حل کنه دقیقا یک ماه هست فقط به خاطر این مشکل کارو تحویل ندادم خواهش میکنم از ازدوستان که منو راهنمایی کنند

mehdi_fiz
شنبه 07 فروردین 1389, 13:57 عصر
سلام دوست عزيز
نمونه فايل شما اصلاح شد
موفق باشيد

mahsa.admin
دوشنبه 09 فروردین 1389, 07:35 صبح
با تشکر فراوان از جناب mehdi_fiz (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=84958) بسیار عالی بود
آیا این امکان وجود دارد ستونی که 0 و1 می خورد بدون نیاز به جدول در خود فرم این اتفاق بیافتد یعنی بدونه اینکه داده هارو از جدول بگیر د در خود دیتا شیت ستونی باشد که برای هر سطر یکی درمیان 0 و 1 اختصاص دهد

Fahimi-5522
سه شنبه 10 فروردین 1389, 10:39 صبح
سلام آقای مهدی .
خوب این مشکل رو حل کردی.
خب بگید که چه جور این کار رو ما هم انجام بدیم.
آموزش می خوام.
مرسی

mahsa.admin
شنبه 21 فروردین 1389, 08:03 صبح
با تشکر از همه دوستان در ادامه این مبحث به مشکل جزئی برخورد کردم ک هاز دوستان خواهش میکنم با توجه به فایل ضمیمه منو راهنمایی کنند

mahsa.admin
یک شنبه 22 فروردین 1389, 07:10 صبح
از اساتید کسی نیست منو راهنمایی کنه

hoshy345
یک شنبه 22 فروردین 1389, 11:09 صبح
با سلام
اين هم فايل اصلاح شده خودتان