PDA

View Full Version : سوال: تغییر اندازه صفحه جدید در دستور Response.Redirect

elham1611
دوشنبه 24 اسفند 1388, 00:43 صبح
من یک GridView دارم که یک فیلد از نوع Select هم دارد.

میخواهم وقتی روی دکمه Select کلیک میشود صفحه جدیدی که باز میشود به صورت سفارشی باشد یعنی اندازه صفحه و عدم نمایش منو و.. آن قابل مشخص شدن باشد.

ولی نمیدونم بعد از دستور Response.Redirect را چه جوری باید تغییر بدم.
من کد زیر رو نوشتم

protected void GridView1_SelectedIndexChanged1(object sender, EventArgs e)
{

Session["x"] = GridView1.SelectedDataKey.Value.ToString();
Response.Redirect("More.aspx");

}
ممنون/الهام
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
توضیح:
این GridView مشخصات کارمندان رو نمایش میده و با کلیک بر روی جزییات مشخصات دیگر همان کارمند را در صفحه جدید ولی کوچیک و سفارسی نمایش میدهد
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Milad Mohseny
دوشنبه 24 اسفند 1388, 01:17 صبح
protected void GridView1_SelectedIndexChanged1(object sender, EventArgs e)
{
Session["x"] = GridView1.SelectedDataKey.Value.ToString();
ClientScript.RegisterClientScriptBlock(this.GetTyp e(), "myPopupWindow", "window.open('More.aspx', 'More', 'toolbar=no, location=no, directories=no, status=no, menubar=no, scrollbars=yes, resizable=yes, copyhistory=no, width=450, height=450, top=300, left=200');", true);
}

اين لينك هم مفيده (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=190638)

Himalaya
دوشنبه 24 اسفند 1388, 02:18 صبح
من یک GridView دارم که یک فیلد از نوع Select هم دارد.
میخواهم وقتی روی دکمه Select کلیک میشود صفحه جدیدی که باز میشود به صورت سفارشی باشد یعنی اندازه صفحه و عدم نمایش منو و.. آن قابل مشخص شدن باشد.
ولی نمیدونم بعد از دستور Response.Redirect را چه جوری باید تغییر بدم.
من کد زیر رو نوشتم

قبلا اینجا به شما جواب داده شد
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=58450
که به قول خودتون تو اون تاپیک

راه حل های شما درست است و صفحه بعدی را در یک صفحه جدید باز میکند
اما اگر بخواهیم صفحه جدید دارای منو و تولبار نباشد با خصوصیات دیگری داشته باشد چه باید کرد؟

که همه همون جاوا اسکریپت رو گفتن
مثالی هم که دوستمون لینکشو قرار دادن
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=190638
با عنوان کلاسی به جای response.redirect با توانایی انتقال به صورت popup و ...

if (!String.IsNullOrEmpty(windowFeatures)) { script = @"window.open(""{0}"", ""{1}"", ""{2}"");"; }
.
.
.
ScriptManager.RegisterStartupScript(page, typeof(Page), "Redirect", script, true);

در اصل داره از همون window.open جاوا اسکریپت استفاده میکنه
که تو توضیحش هم گفته

پس در بسیاری از مواقع که نیاز به این کار در حالت server side بوده است، بسیار به زحمت افتاده اید. کلاس زیر مشکل شما را حل خواهد کرد

کد زیر هم دقیقا همون کار رو میکنه...

ClientScript.RegisterClientScriptBlock(this.GetTyp e(), "myPopupWindow", "window.open('More.aspx', 'More', 'toolbar=no, location=no, directories=no, status=no, menubar=no, scrollbars=yes, resizable=yes, copyhistory=no, width=450, height=450, top=300, left=200');", true);

حالا شما این کدو بنویس تو رویداد GridView1_SelectedIndexChanged1
اونوقت میشه کدی که داره سمت سرور اجرا میشه

elham1611
دوشنبه 24 اسفند 1388, 09:18 صبح
از دوستان ممنونم. مشکل حل شد. :لبخندساده:

اما متاسفانه نمیدونم چرا صفحه جدید رو پاپ آپ در نظر میگیره و برای بزا کردنش کاربر رو دچار مشکل میکنه. مخصوصا فایرفاکس