PDA

View Full Version : اسکین برای فرم

mohabatbiend
دوشنبه 24 اسفند 1388, 05:41 صبح
من حدود 50 تا اسکین با پسوند .ssk دارم که از همین سایت دانلود کردم ولی زیاد جالب

نیستند اگه میشه چند تا اسکین با کلاس بذارین می خوام برنامم جلوه کنه ممنون مرسی.

CYCLOPS
دوشنبه 24 اسفند 1388, 06:31 صبح
دوست عزیز یه برنامه طراحی اسکین برای IrisSkin وجود داره (با یه سرچ تو گوگل راحت پیداش میکنید) میتونید خودتون اسکین دلخواهتون رو طراحی کنید.

موفق باشید :چشمک:

HOSSEINGHOLI
دوشنبه 24 اسفند 1388, 12:43 عصر
البته اگه میخای برنامهت جلوه خاصی داشته باشه بهتر از dev component یا janus یا کامپوننت های دیگه استفاده کنی

mf_007
دوشنبه 24 اسفند 1388, 18:55 عصر
اين كامپوننتي كه برنامه رو شبيه آفيس 2007 مي كنه كسي لينك دانلودش رو داره؟
چه طوري بايد ازش استفاده كرد؟

ali2006sr
دوشنبه 24 اسفند 1388, 19:22 عصر
من حدود 50 تا اسکین با پسوند .ssk دارم که از همین سایت دانلود کردم ولی زیاد جالب

نیستند اگه میشه چند تا اسکین با کلاس بذارین می خوام برنامم جلوه کنه ممنون مرسی.

دوست عزیز بهتر است از برای زیبایی برنامه از گرافیست استفاده کنید چون اسکین نرم افزار را سنگین و کند می کند و بهتر است به توصیه دوست عزیزمان که پیشنهاد کردند از کامنپوننت های janus یا Dev Component یا kripton استفاده کنید چون آبجکتهای زیبائی دارد و حتماً اگر برنامه نویس حرفه ای هستید از گرافیست بخواهید برنامه شما را به لحاظ ظاهری طراحی کند

mf_007
دوشنبه 24 اسفند 1388, 19:37 عصر
من dev component رو دانلود كردم و فايل dll ش رو به vs اضافه كردم حالا چه طوري بايد ازش استفاده كنم؟ چه طوري بايد به toolbox اضافه كنم ؟خواهش جواب بديد

mf_007
دوشنبه 24 اسفند 1388, 19:55 عصر
من dev component رو دانلود كردم و فايل dll ش رو به vs اضافه كردم حالا چه طوري بايد ازش استفاده كنم؟ چه طوري بايد به toolbox اضافه كنم ؟خواهش جواب بديد

يكي راهنمايي كنه لطفا

behnam25214
دوشنبه 24 اسفند 1388, 20:08 عصر
در tool box راست کلیک کن و choose item رو انتخاب کن و سپس browse رو بزن و کامپونت مورد نظر خودت رو انتخاب کن بعدش ok رو بزن.

mf_007
دوشنبه 24 اسفند 1388, 21:47 عصر
يه سوال ديگه
اين DevComponent بعدا مشكل ساز نمي شه؟يعني كد برا ريجيستر كردن بخواد؟مثلا يه برنامه بسازي و ازش تو برنامه استفاده كني تو فايل exe برنامه مشكلي پيش نمياره؟
از كجا بايد بفهميم كه نسخه كرك شده است؟
البته نسخه اي كه من دانلود كردم نوشته بود فول ورژن

mohabatbiend
سه شنبه 25 اسفند 1388, 07:22 صبح
خوب آقای hosseingoli میشه لینکشو بذارین ممنون میشم مرسی

mehdi_turbo
سه شنبه 25 اسفند 1388, 11:13 صبح
ببخشید پا برهنه میپرم تو صحبتتون !
اگر این کامپوننت را استفاده کردم در پروژه و بخام برای یک اتوران از ان استفاده کنم میتونم اعتماد کنم که روی هر سیستمی کار میکنه ، ایا استفاده از این کامپوننت dev بعدا expire نمیشه یا از این مشکلات براش پیش نمیاد !

mohammad_2039
سه شنبه 25 اسفند 1388, 13:01 عصر
با سلام
آقا مهدی یکی از دوستان که اینو به من معرفی کرد گفت که تو تمام پروژه هاش ازش استفاده میکنه . فکر نکنم مشکل داشته باشه :لبخند:
تو این پست http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=209100&highlight=skin

raha_20
سه شنبه 25 اسفند 1388, 14:09 عصر
غیر از dev کسی component دیگه نداره . اگه دارید لینک دانلودش را بزارین ممنون میشم

Sirwan Afifi
سه شنبه 25 اسفند 1388, 15:33 عصر
سلام دوستان از Skin Crafter کنید خیلی عالیه.

HjSoft
سه شنبه 25 اسفند 1388, 15:44 عصر
سلام ، Codejock SkinFrameWork هم حرف نداره و یک مزیت خوبی که داره اینه که از هر Theme ویندوزی که بخواهید میتونید استفاده کنید . مثلا تم های Windows Blinds یا .... . البته من نمیدونم Codejock در #C جواب میده یا نه ، اما میدونم که کامپوننت کاملیه و خودم خیلی وقته ازش بدون مشکل استفاده می کنم . ( نسخه 2009 و 2008 هر دو کاربردی اند یعنی هر دو میتونند جوابگو شما باشند . )
موفق باشید