PDA

View Full Version : کتاب آموزش VB.Net فارسی

بابک زواری
جمعه 23 اردیبهشت 1384, 11:22 صبح
کتاب آموزش VB.Net
زبان آموزشی فارسی
کلیه حقوق کتاب متعلق به آقایان امیر احسانی و حامد بنایی
انتشار اینترنتی آن آزاد میباشد.
حجم دانلود 3MB
آدرس :

www.DotNetSource.com/Persian_visualbasicdotnet.pdf

hadi2345
پنج شنبه 29 اردیبهشت 1384, 06:35 صبح
آقای بابک زواری اگر ممکن است در مورد کتابهایی که در بازار وجود دارند یک راهنمایی مختصر بفرمایید.
ممنون

بابک زواری
پنج شنبه 29 اردیبهشت 1384, 10:44 صبح
من چی بگم در حالت کلی من اصلا از این کتابها استفاده نمیکنم چون نه ترجمه خوبی دارن نه خوب ویرایش شدن مطالب هم بد جایگزین شدن ، خیلی از مطالب علمی هم به انتخاب مترجم سانسور شده

fotrosi
دوشنبه 09 خرداد 1384, 08:28 صبح
با سلام
کتاب بسیار خوبی است.
در متن کتاب گفته شده که این کتاب مقدماتی است.
لطفا اگر پیشرفته آن را هم دارید ما را بی خبر نگذارید.

علمی
سه شنبه 10 خرداد 1384, 04:21 صبح
من مطالبی در مورد building user- drawn control می خواهم البته فارسی چه مقاله چه نام کتاب و یا خود مطالب کتاب البته کتاب شما را هم دانلود کردم بسیار بسیار متشکر هستم این موضوع مورد سوال بصورت انگلیسی در کتاب mystoring vb.net در فصل نهم آن وجود دارد ولی وقت ترجمه آن را ندارم لطفا اگر مطلبی دارید به ایمیل من ارسال کنید متشکرم kazemgh2000@yahoo.com :گیج: ::نوشتن:: [/b]

بابک زواری
چهارشنبه 01 تیر 1384, 14:35 عصر
اقای علمی متاسفانه فعلا چنین مطلبی ندارم

Beyondsoft
چهارشنبه 01 تیر 1384, 14:51 عصر
کتابی خوبی هست
ولی وقتی
خود ماکروسافت کتاب داره
و همچنین
MSDN
به این کاملی هست
کتاب فارسی خواندن به نطر مسخره می یاد.

بابک زواری
چهارشنبه 01 تیر 1384, 14:56 عصر
کتابی خوبی هست
ولی وقتی
خود ماکروسافت کتاب داره
و همچنین
MSDN
به این کاملی هست
کتاب فارسی خواندن به نطر مسخره می یاد

شما باید همه رو در نظر بگیرید همه توانایی های یکسانی ندارند خیلی ها فقط میتونن با کتاب فارسی جلو برن و چیز یاد بگیرن بنابراین نظر شما کاملا اشتباه هست .
ما در اینجا دوستانی رو داریم که هنوز در دوران راهنمایی و یا دبیرستان هستند و برای آنها هم همینقدر وقت میذاریم که برای حرفه ایی ها.
پس باید برای همه تلاش کنیم

mehrzad007
چهارشنبه 01 تیر 1384, 20:37 عصر
کتابی خوبی هست
ولی وقتی
خود ماکروسافت کتاب داره
و همچنین
MSDN
به این کاملی هست
کتاب فارسی خواندن به نطر مسخره می یاد.

شما کتاب رو خوندین؟ به نظر من اول کتاب رو ببینین و بعد نظر بدین

meh_secure
جمعه 03 تیر 1384, 23:27 عصر
سلام.
ولی بهتر از هیچیه آقای زواری. به نظر من از هر تجربه و از هر منبعی باید استفاده کرد.
:sorry:

علیرضا مداح
سه شنبه 11 مرداد 1384, 19:14 عصر
راجع به MSDN هم این یه موضوع کاملا روشنیه که هیچ کتابی نمیتونه مثل MSDN و Help خود مایکرسافت به آدم چیز یاد بده. و به نظر من مسخره اینه که یکی بگه کتابی که من نوشتم از اونا بهتر یاد میده!
سلام .
این مسئله بسیار واضح است که MSDN برای کسانی که قصد یادگیری قدم به قذم زبان برنامه نویسی را دارند ، مناسب نیست ، شما میبایست ابتدا از یکی از کتابهای موجود که به طور هدفمند به آموزش مبحث مورد نظر میپردازند ، استفاده نمایید و سپس برای مطالعه ی بیشتر و رفع اشکال و یادگیری مطالب جدید به MSDN مراجعه نمایید .

vbapr2005
جمعه 14 مرداد 1384, 00:49 صبح
آها. من فکر میکردم که Msdn همه چیزو برای همه داره.
خیلی ممنون آقای مداح

بابک زواری
جمعه 05 اسفند 1384, 11:02 صبح
چون حجم فایل 3 مگ هست و وقتی شما روی اون کلیک میکنید فایل PDF برای نمایش باز میشه که لود شدن اون خیلی وقت گیره.
شما باید روی لینک کلیک سمت راست کنید و گزینه Save Target as رو انتخاب و هرجا خواستید اونو رو ذخیره کنید

vbapr2005
دوشنبه 08 اسفند 1384, 15:20 عصر
دوستانی که تا حالا این کتاب رو نگرفتن میتونن برای دریافت کتاب به http://vbapr.persiangig.com/VB.Net%20EBooks/Persian%20VB.Net%20Learning.pdf هم مراجعه کنن.

coder
سه شنبه 09 اسفند 1384, 09:20 صبح
در پاسخ به آقای خلیل پور:
بهترین کتابی که میشناسم آموزش ویژوال بیسیک .NET 2003 در 21 روز ترجمه علیرضا زارع پور از انتشارات نص هست با قیمت 5200 تومان. البته برای کسایی که مثل من کتابهای فارسی رو ترجیح میدن.

Hossein Bazyan
سه شنبه 08 فروردین 1385, 18:49 عصر
دوستان همه نظراتشان را گفتند اما به خاطر داشته باشیم MSDN یک کتاب نیست و مرجعی است که میتوان به آن مراجعه کرد اما اگر بخواهیم زبان برنامه نویسی را یاد بگیریم باید پله به پله پیش برویم که این مطلب در MSDN صادق نیست . اما کتاب مطاب را پله پله آموزش میدهد .
مثل این است که میخواهیم به فرض مثال ++C را یاد بگیریم و حالا به MSDN مراجعه کنیم خود از کجای آن شروع کنیم ؟
امیدوارم توانسته باشم منظورم را رسانده باشم
من فرصت خواندن کتاب را هنوز نداشته ام اما جای بسی تشکر است و باید گفت دست نویسندگان درد نکند

Hossein Bazyan
سه شنبه 08 فروردین 1385, 18:50 عصر
دوستان همه نظراتشان را گفتند اما به خاطر داشته باشیم MSDN یک کتاب نیست و مرجعی است که میتوان به آن مراجعه کرد اما اگر بخواهیم زبان برنامه نویسی را یاد بگیریم باید پله به پله پیش برویم که این مطلب در MSDN صادق نیست . اما کتاب مطاب را پله پله آموزش میدهد .
مثل این است که میخواهیم به فرض مثال ++C را یاد بگیریم و حالا به MSDN مراجعه کنیم خود از کجای آن شروع کنیم ؟
امیدوارم توانسته باشم منظورم را رسانده باشم
من فرصت خواندن کتاب را هنوز نداشته ام اما جای بسی تشکر است و باید گفت دست نویسندگان درد نکند

بابک زواری
سه شنبه 15 فروردین 1385, 15:34 عصر
راستی من سی دی آموزشی ویژوال بیسیک دات نت رو دارم.
مال شرکت CD Center هستش. آقای زواری به نظر شما خوبه ؟؟؟
ebook مورد نظر رو هم گرفتم خیلی عالی بود. امیدوارم قدرت برنامه نویسی م توی دات نت با این بالا بره.
ازتون بخاطر قرار دادن این ebook خیلی ممنونم. ایشالا جبران کنیم

دوست من با سی دی های آموزشی کار نکردم این سی دی ها رو هم که شما میفرمائید ندیدم ولی اگر تازه شروع به کار کرده اید خوب برای راه اندازی بد نیستند .
اما سعی کنید یک پروژه برای خودتون تعریف کنید و با اون برید جلو و اشکالاتتون رو هم همین جا بپرسید .
در مورد Ebook ها هم اگر دوست داشتید در بخش بخثهای متفرقه کتابهای بسیار زیادی هست در تاپیک کتابهایی برای دات و ....
موفق باشید