PDA

View Full Version : مبتدی: upload کردن دیتابیس روی plesk

s_d_65
سه شنبه 25 اسفند 1388, 13:19 عصر
سلام دوستان
من میخوام دیتابیسمو رو plesk اپلود کنم .از طریق control panel/databasename/web admin/ میرم صفحه رو واسم بازنمیکنه
remot هم بلد نیستم وصل بشم با enterprise manager stodio هم بلد نیستم کار کنم کسی میتو نه منو راهنمایی کنه ممنون میشم

meysampaknahad
سه شنبه 25 اسفند 1388, 13:31 عصر
سلام
شیوه کار تویه Plesk به این شکل هستش که باید در لوکال از دیتابیستون Backup تهیه کنید و بعد از ایجاد یک دیتابیس در قسمت دیتابیس Plesk این بک آپ رو از طریق گزینه Restore Repository ، روی هاست Restore کنید.
موفق باشید.

hamed2661
سه شنبه 25 اسفند 1388, 14:24 عصر
سلام دوست من
كاري كه ميشه بكني اينه بيخيال امكانات پلسك بشي منم تازه كارم و باهاش خيلي مشكل داشتم بهترين راه از نظر من استفاده از خود management studio است. ديتابيستو روي پلسك بساز يوزرشو هم تعريف كن بعدش توي management studio اول تو قسمت سرور آدرس سايتتو بنويس مثلا www.test.com و بعدش قسمت Authentication رو به SQL server Authentication تغيير بده تو كادرهاي پائينش اسم يوزر و پسوردشو وارد كن (همونا رو كه تو پلسك موقع ساختن ديتابيس وارد كردي) و دكمه كانكت رو بزن وقتي وصل شدي تو پنل سمت چپ تمام ديتابيسهاي پلسكو ميبيني ولي در عمل فقط به ديتابيس خودت دسترسي داري. اين از وصل شدن كه همه كاراي لوكالو ميتوني اونجا هم انجام بدي .
اگرم خواستي از لوكال چيزي آپ كني Management Studio رو باز كن روي ديتابيس لوكالت كليك راست كن بعدش از Tasks گزينه Export data رو بزن يه ويزارد باز ميشه كه به راحتي ميتوني آبجكتهاتو آپلود كني كاري داشتي در خدمتم

iman_22a
سه شنبه 25 اسفند 1388, 14:40 عصر
البته از طریق Management Studio لازمه که سرعت اینترنتتون بالا باشه . تازه اگر اجازه ریموت داشته باشین .
از طریق خود پلسک راحتت ترین . دیتابیس رو اونجا بسازین . یک یوزر پسورد براش بذارین و برین سراغ Restore . اینطوری دردسرش کمتره .
برای تغییرات آتی می تونین از Management Studio استفاده کنین .

موفق باشین

s_d_65
سه شنبه 25 اسفند 1388, 15:58 عصر
ممنون ازجوابتون خیلی لطف کردین همتون میشه بگید گزینه restorerepository کجا قرار داره؟

Chabok
سه شنبه 25 اسفند 1388, 17:02 عصر
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=879308

s_d_65
سه شنبه 25 اسفند 1388, 18:12 عصر
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=879308

ممنون ازجوابتون ولی 2 تا سوال دیگه هم دارم:
1.اسم فایل back up باید هم اسم database توی plesk باشه؟
2.بعد ازانجام این کاردیگه لازم نیست کاردیکه ای انجام بدم سایت اماده است؟؟
اخه من الان سایت رو چک میکنم این اررور رو میده
Login failed for user 'SERVER217\IWAM_plesk(default)'.

Chabok
سه شنبه 25 اسفند 1388, 18:33 عصر
1.اسم فایل back up باید هم اسم database توی plesk باشه؟

نه . مهم نیست . هر چیزی میتونه باشه .

2.بعد ازانجام این کاردیگه لازم نیست کاردیکه ای انجام بدم سایت اماده است؟؟
اخه من الان سایت رو چک میکنم این اررور رو میده
Login failed for user 'SERVER217\IWAM_plesk(default)'.

این خطا مربوط به اتصال به پایگاه داده است .
پایگاه داده روی سرور ، یک نام ، یوزر و پسورد داره که باید اون ها رو در Connection String تنظیم کنید .

Data Source=myServerAddress;Initial Catalog=myDataBase;User Id=myUsername;Password=myPassword;

Data Source نام سرور است که معمولاً روی همان سرور شما است و می توان مقدار آن را (local) گذاشت .
Initial Catalog هم نام دیتابیس شماست . یوزر و پسورد هم که مشخصه .

روی سرور دیگه نمی تونید توسط

Server=.\SQLExpress;AttachDbFilename=c:\mydbfile.m df;Database=dbname; Trusted_Connection=Yes;
و مقادیر مشابه متصل بشید .

موفق باشید .