PDA

View Full Version : سوال: ورود اطلاعات از طریق gridview

omid29
سه شنبه 25 اسفند 1388, 17:09 عصر
با سلام
این موضوع را قبلا گذاشتم ولی به جواب اصلی نرسیدم.
من یک وب سایت خرید آنلاین سرامیک دارم. در ابتدا کاربر گروه محصولات ( گروه کاشی ) خود رو انتخاب میکنه و بعد اون ها رو درون سبد خرید قرار میده و بعد از آن یک فرم اطلاعاتی از کاربر گرفته میشه که اطلاعات خور رو نظیر آدرس ، نام ، تلفن و.... را وارد میکنه .

در نهایت در یک گرید ویو ، محصولاتی رو که کاربر به سبد خرید درج کرده را نشان میدهم. مشکل من در این است که الان میخوام هر سطر نمایش داده شده درون گرید ویو ، ( محصولات انتخابی کاربر) این قابلیت رو داشته باشه که در گرید ویو متراژ هر محصول را را از کاربر بگیرد. مشکل در این است که متراژ را در dropdownlist که میگیرم همیشه مقدار اول دراپ دون لیست را درون جدول میریزد.

( به فرض مثال کاربر کاشی حمام ، کاشی کف را به سبد خرید اضافه کرده است، هم اکنون از کاربر میخواهیم که از هر کدام چند متر میخواهی؟؟؟)
اگر بخواهم مشکلمرو به طور ساده بگم میخواهم بدونم چطور میتوانم از طریق گرید و عنصر دراپ دون لیست اطلاعات رو از گرید بگیرم و دورن جدول بریزم ( بقیه ستون های گرید فقط نمایشی هستند ، تنها دراپ دون لیست است که مقدارمیگیرد.)
با تشکر

CodeMasterX
سه شنبه 25 اسفند 1388, 17:58 عصر
باید تو رویداد RowUpdating که قبل از آپدیت شدن رکورد برپا میشه مقدارهای جدید رو بگیری، بعد به SQL Command مربوطه اضافه کنی. یه Property به اسم e.NewValue داره این رویداده، به اونا ست کن. اگه واضح نبود بگو سورس بنوسیم.

omid29
پنج شنبه 05 فروردین 1389, 21:46 عصر
باید تو رویداد RowUpdating که قبل از آپدیت شدن رکورد برپا میشه مقدارهای جدید رو بگیری، بعد به SQL Command مربوطه اضافه کنی. یه Property به اسم e.NewValue داره این رویداده، به اونا ست کن. اگه واضح نبود بگو سورس بنوسیم.

با سلام
اگه بتونی سورس رو بهم بدی تشکر میکنم.