PDA

View Full Version : فارسی سازی فروم ای اس پی دات نت

amir_masoud
شنبه 24 اردیبهشت 1384, 00:04 صبح
سلام
من تصمیم گرفتم که یه فروم نوشته شده با ای اس پی دات نت رو برای کارم و استفاده فارسی کنم ( نتونستم فارسی شده مثل phpbb پیدا کنم ). از دوستان عزیز خواهش می کنم اگه فرومی که ارزش فارسی کردن داشته باشه سراغ دارن لینکش رو بزارن .
من خودم فروم خود asp.net نسخه alpha2-0 رو نصب کردم فکر کنم مشکلاتی داشته باشه در ضمن می خواستم بدونم از نظر استفاده که مشکلی نداره و می شه اونو بصورت مجانی استفاده کرد یا نه ؟
نکته دوم اینکه راه اندازی اون روی سرور که مشکل خاصی نداره ؟
در ضمن chitchat dotnet و یکی دو تا دیگه رو هم نصب کردم ولی چنگی بدل نمی زنن .

ممنون می شم دوستان عزیز منو تو این زمینه راهنمایی کنن و اگه فروم دیگه ای سراغ دارن لینکش رو بزارن.
phpbb واقعا عالیه ولی من دارم یه سایت درست می کنم که صفحاتش aspx هست و نیاز به یه فروم aspx دارم .

با تشکر

M.GhanaatPisheh
شنبه 24 اردیبهشت 1384, 00:20 صبح
کاملترین فوروم ASP.NET مربوط به همون سایت www.asp.net هست که خیلی وقت هم نیست فیچرهای
جالبی بهش اضافه شده.
RSS یکی از فیچرهاییه که شاید توی این سایت جاش خالی باشه.

titbasoft
شنبه 24 اردیبهشت 1384, 08:36 صبح
من هم حاضرم تا حدی که وقتم اجازه بده همکاری کنم چون منم قبلا گشتم و پیداش نکردم و بهش احتیاج دارم. در حال حاضر از webwiz استفاده می کنم.

aidinwashere
شنبه 24 اردیبهشت 1384, 13:36 عصر
آقا من دارم یه Forum مینویسم (فارسی) اگه از دست این بیسوات هم کاری بر آید که مراد دل و اهل نظر است. :flower:

kochol
شنبه 24 اردیبهشت 1384, 17:15 عصر
در ضمن می خواستم بدونم از نظر استفاده که مشکلی نداره و می شه اونو بصورت مجانی استفاده کرد یا نه ؟
آقا این قسمت سوال هم جواب میدید

titbasoft
شنبه 24 اردیبهشت 1384, 17:28 عصر
می شه اونو بصورت مجانی استفاده کرد؟
بله این یک پروژه open source و رایگان است.
برای قسمت های مختلف آن یکسری language file به صورت فایلهای xml در نظر گرفته شده و فقط کافیه اونها ترجمه بشن.

SalarSoft
یک شنبه 25 اردیبهشت 1384, 18:23 عصر
من قسمتی از فروم سایت asp.net رو فارسی کردم و قسمتی باقی مونده!
ولی برای بقیه اش وقت نداشتم. خودتون ادامه بدید:

amir_masoud
یک شنبه 25 اردیبهشت 1384, 22:44 عصر
ممنون از تمامی دوستان عزیز
منم خوشحال می شم که با دوستانی که مایل هستن کار کنیم و فروم asp.net رو تا اونجایی که می شه قسمتهای مختلفش رو فارسی کنیم . در ضمن از سالار جان هم ممنونم به خاطر فایلی که گذاشتن .

Mohammad_Mnt
دوشنبه 26 اردیبهشت 1384, 23:36 عصر
آقای وحید نصیری ( که معروف حضورتون هستند ) قبلا این کار رو انجام دادن و یه فروم فارسی با ASP.NET رو از ابتدا نوشتن :موفق:

Behrouz_Rad
سه شنبه 27 اردیبهشت 1384, 00:08 صبح
آقای نصیری نبودند.
با همکاری بیشتر دوستان بود که جناب نصیری هم جز این افراد بودند و زحمت اصلی بر عهده آقای عریضی بود.

Spoofed
سه شنبه 27 اردیبهشت 1384, 07:00 صبح
آقای نصیری نبودند.
با همکاری بیشتر دوستان بود که جناب نصیری هم جز این افراد بودند و زحمت اصلی بر عهده آقای عریضی بود.

تا جایی که در سایت یادم هست دو ورژن مختلف ارائه شد.
هیچکدام هم سورس باز نشدند.