PDA

View Full Version : سوال: چراتو ویژوال استودیو هرعکسی روبکگراندمیکنم زمان اجرا نشون نمیده؟

Milad_ATM
جمعه 28 اسفند 1388, 18:19 عصر
سلام،
چرا تو vs.net2008 به طور مثال پس زمینه منوی هامو که میزارم زمان اجرا نشونش نمیده!!!!
مرسی

reza4359
جمعه 28 اسفند 1388, 18:30 عصر
سلام دوست عزیز اگر شما عکسی که میذارید از فولدری که داخل مسیر نسبی در برنامتون ایجاد کردید باشه باید soulotion رو یک بار رفرش کنید و عکستون توی صفحه هم باید خارج از contentplacefolder باشه ولی اگه خوب توضیح بدید شاید جواب بهتری بهتون بدم

Milad_ATM
جمعه 28 اسفند 1388, 18:51 عصر
مرسی،اینی که شما میگید یه مسئله پیش پا افتادست
مشکل من اینه که حتی بعد از include کردن عکسها باز وقتی بگراندشون میکنم نشونشون نمیده...

Peyman.Gh
جمعه 28 اسفند 1388, 19:02 عصر
فقط با بکگراند کردن نشان نمیدهد یا از شی Image هم استفاده میکنید نشان نمیدهد ؟!

Milad_ATM
جمعه 28 اسفند 1388, 19:39 عصر
فقط با بکگراند کردن نشان نمیدهد یا از شی Image هم استفاده میکنید نشان نمیدهد ؟!

نه. image رو نشون میده.اما وقتی میرم تو style یه td و عکس رو میزارم بکگراندش قبل از اجرا نشون میده اما زمان اجرا...

Peyman.Gh
جمعه 28 اسفند 1388, 20:04 عصر
نمدونم در صورت امکان پروژه را ضمیمه کنید.

mohammad.sakhidel
جمعه 28 اسفند 1388, 20:19 عصر
فکر کنم میدونم مشکلت چیه. دوست من وقتی بک گراند چیزی مثل td رو تعیین میکنی باید طول عرضشو هم خودت تغییر بدی چون اگه اون td خالی باشه چیزی نمایش پیدا نمیکنه.

-----------------------------------------------------------------
بازار مرزی ایرانیان :: تجربه یک خرید ارزان و با کیفیت (http://www.bazaremarzi.com)

raziee
جمعه 28 اسفند 1388, 22:18 عصر
فکر کنم میدونم مشکلت چیه. دوست من وقتی بک گراند چیزی مثل td رو تعیین میکنی باید طول عرضشو هم خودت تغییر بدی چون اگه اون td خالی باشه چیزی نمایش پیدا نمیکنه.

حرف دوستمون صحیحه اگه مشکلتون حل نشد تکه کدتون رو بگذارید.

daffy_duck376
یک شنبه 01 فروردین 1389, 13:26 عصر
احتمالا صفحات شما از master page استفاده کردید که اون master page در پوشه اون صفحات نیست و قتی پروژه را اجرا میکنید آدرس دهی به هم میخوره و جهیچ چیز مشون نمی ده . اگه دلیل اینه و نیاز به توضیح بیشتری داشتی بگو تا بگم!

Milad_ATM
سه شنبه 17 فروردین 1389, 17:15 عصر
احتمالا صفحات شما از master page استفاده کردید که اون master page در پوشه اون صفحات نیست و قتی پروژه را اجرا میکنید آدرس دهی به هم میخوره و جهیچ چیز مشون نمی ده . اگه دلیل اینه و نیاز به توضیح بیشتری داشتی بگو تا بگم!

باتشکر.خب چطور میتونم master page رو تو پوشه صفحات کپی کنم،آخه هر صفحه که یه پوشه نداره!!!
مرسی

reza4359
سه شنبه 17 فروردین 1389, 18:47 عصر
باتشکر.خب چطور میتونم master page رو تو پوشه صفحات کپی کنم،آخه هر صفحه که یه پوشه نداره!!!
مرسی
من یه چیزایی به ذهنم میرسه البته ببخشید ما که چیزی بلد نیستیم موقع اجرا صفحه رو چند بار رفرش کنید آخه من چند بار اینجوری با مشکل مواجه شدم

rana-writes
چهارشنبه 18 فروردین 1389, 12:56 عصر
سلام
منم دقیقا با همین مشکل مواجه شدم، تو پروژه های جدیدی که ایجاد میکنم هیچ عکسی نمیاد
یعنی در حالت design صفحه م رو هم در master هم تو صفحه ای که ازش ارث بری میکنه کامل و با عکس می بینم ولی وقتی اجرا میکنم هیچ عکسی نمیاد
جالبیه قضیه اینه که تو پروژه های قبلیم وقتی پیجی ایجاد میکنم و از مستر استفاده میکنم درسته و جواب میگیرم ولی جدیدا اینطوری شده
من عین همون کارهای قبلیم رو میکنم نمیدونم اشکال از کجاست
ممنون میشم یه نفر راهنمایی کنه

zmmehrdad
چهارشنبه 18 فروردین 1389, 13:07 عصر
سلام دوست عزیز
ممکن اشکال کار شما از نوع تصویر هم باشد
مثلا اگر فرمت تصویر PNG و color mode آن 16 بیت باشد، موقع design نشان داده می شود ولی زمان اجرا نشان داده نمی شود، برای رفع مشکل Color Mode را 8 بیت کنید

Milad_ATM
چهارشنبه 18 فروردین 1389, 16:17 عصر
سلام دوست عزیز
ممکن اشکال کار شما از نوع تصویر هم باشد
مثلا اگر فرمت تصویر PNG و color mode آن 16 بیت باشد، موقع design نشان داده می شود ولی زمان اجرا نشان داده نمی شود، برای رفع مشکل Color Mode را 8 بیت کنید

باتشکر-من از jpg high quality استفاده میکنم.
فکر کنم اون دوستمون که گفتن باید master page رو تو صفحات دیگه کپی کنیم درست گفتن اما چطوریشو نگفتن

rana-writes
چهارشنبه 18 فروردین 1389, 17:07 عصر
ممنون ولی مشکل من از تصویر نیست، هر عکس دیگه ای هم میذارم دیده نمیشه

فکر کنم اون دوستمون که گفتن باید master page رو تو صفحات دیگه کپی کنیم درست گفتن اما چطوریشو نگفتن

من سه تا پروژه دیگه دارم که تو همه اونها مستر پیج دارم، همین الان هم که توی اونا یه پیج جدید ایجاد میکنم و از مستر اونا استفاده میکنم مشکلی ندارم
اگه قرار باشه کد مستر رو تو صفحه های دیگه کپی کنیم پس اصلا چرا مستر میسازیم؟
نه نباید اینکار انجام بشه
احتمالا یه جایی رو اشتباه عمل می کنیم

Milad_ATM
پنج شنبه 19 فروردین 1389, 01:06 صبح
فرمایشتون درسته . من همه ی راهها رو امتحان کردم.واقعا نمیدونم چیکارکنم...
:گریه:
این 1 نمونه از پروژه ای که همین مشکلو داره
rana-writes
پنج شنبه 19 فروردین 1389, 23:26 عصر
سلام
من پروژه شما رو دانلود کردم، غیر از صفحه default، بقیه مشکل ندارن
منم برای پروژه خودم از اول یه پروژه جدید ایجاد کردم و خدا رو شکر تا الان مشکلی نداشتم
این مشکل، فقط روی سیستم من نبود، سیستم همکارم هم مثل من بود و اصلا به دلیلی که معلوم نبود چیه و چرا هیچ عکسی نمی اومد
و به دلیلی که بازم نمیدونیم چیه بعد از ایجاد یه پروژه جدید کل این مشکل برطرف شد
شما هم این راه رو امتحان کنین

میلاد قاضی پور
جمعه 20 فروردین 1389, 04:11 صبح
من فکر میکنم مشکل شما در ارجاع دهی به عکس هست . مثلا در سی اس اس عکس رو در td گذاشتید اما اینور شما استایلی مورد نظر رو به div نسبت دادید.مراقب اولویت بندی ها در سی اس اس باشید . موفق می شوید انشالله

میلاد قاضی پور
جمعه 20 فروردین 1389, 04:18 صبح
یک چیز دیگه . اگر فایلهای تصویری شما در شاخه app_data هست از اونجا فایلها رو استخراج کنید و بریزید توی یه پوشه دیگه . مجددا تلاش کنید ،

rana-writes
جمعه 20 فروردین 1389, 12:56 عصر
سلام

من فکر میکنم مشکل شما در ارجاع دهی به عکس هست . مثلا در سی اس اس عکس رو در td گذاشتید اما اینور شما استایلی مورد نظر رو به div نسبت دادید.مراقب اولویت بندی ها در سی اس اس باشید . موفق می شوید انشالله

میشه در مورد اولویت بندهای تو Css یه کم توضیح بدین
انگار مشکل باید از همین قسمت باشه

میلاد قاضی پور
شنبه 21 فروردین 1389, 07:43 صبح
در مورد اولویت بندی ها مقالات مفصل و بسیار بسیطی وجود داره . که کافیه جستجو کنید . اینجا مختصرا میتونید مطالبی پیدا کنید .
http://www.neopersia.org/css/

reza4359
شنبه 21 فروردین 1389, 14:07 عصر
فرمایشتون درسته . من همه ی راهها رو امتحان کردم.واقعا نمیدونم چیکارکنم...
:گریه:
این 1 نمونه از پروژه ای که همین مشکلو داره
اگه مشکلتون masterpage بود درست شد لینک اصلاح شده اونو گذاشتم.یا علی