PDA

View Full Version : سوال: در مورد کار با ریجستری __ پیدا کردن اسم تمام کانکشنهای اینترنت

vahidmostafa
شنبه 29 اسفند 1388, 01:41 صبح
سلام
من می خوام توی برنامه ام یه combobox بزارم که توی اون اسم کانکشنهای اینترنت رو بنویسه برای این کار دیدم که توی ریجستری در ادرس:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Settings\Connections
اسم کانکشنهای اینتزنتم رو نوشته حالا یه کدی میخوام که بره توی این ادرس و این اسمها رو بریزه توی combobox
البته این راهی بود که من گفتم ،اما فکر کنم میشه از راهای دیگه بدون رفتن به ریجستری هم اسمهای کانکشنهای اینترنتم رو در بیارم .، فرقی نمی کنه ،اگه راه دیگه بلدید بگید
ولی این موضوع که با چه کدی میشه توی ریجستری در یه key ،اسمهای مقادیر رو بدست اورد رو هم رفته توی مخم:متفکر: اینم بگید ممنون میشم:بوس:

Netsky
شنبه 29 اسفند 1388, 07:11 صبح
سلام دوست عزیز .
با این کد میتونید خیلی راحت مقادیر رو داخل کمبو باکس بریزید . فقط یه کمبو باکس قبلش رو فرمت بگذار .

Dim reg As Microsoft.Win32.RegistryKey
reg = Microsoft.Win32.Registry.CurrentUser.OpenSubKey("Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\Connections")
Dim Connections As String
For Each Connections In reg.GetValueNames
ComboBox1.Items.Add(Connections)
Next

موفق باشید ........ :لبخندساده:

vahidmostafa
شنبه 29 اسفند 1388, 16:09 عصر
دوست عزیز ممنون
بی زحمت میشه یه توضیح کامل در مورد این دستور For Each هم بدی که چه طور باید ازش استفاده کرد ،و در چه جاهایی میشه ازش استفاده کرد و فرقش با حلقه های دیگه چی بود که اینجا از اونا استفاده نکردی؟
خیلی ممنون

Netsky
شنبه 29 اسفند 1388, 21:44 عصر
سلام دوست عزیز . سال نو مبارک .
از حلقه For each زمانی استفاده میشه که نمیدونیم دستورات داخل حلقه چندبار باید تکرار بشن . در این مورد که میخاستیم نام کانکشن ها رو بدست بیاریم ، ما نمیدونستیم که چندتا Value داخل کلید مورد نظرمون هست . بنابراین از حلقه For each استفاده کردیم تا به صورت پیاپی Value ها رو بدست بیاره تا اینکه به آخرین Value برسیم .
امیدوارم توضیحاتم تونسته باشه به شما دوست عزیز کمک کرده باشه .
موفق باشید ..............

vahidmostafa
یک شنبه 15 فروردین 1389, 12:06 عصر
متاسفانه اشتباه کردم!!!!!!!:افسرده:
من توی پست اول گفتم که اسم کانکشنهای اینترنت رو توی مسیر ریجستری که بالا گفتم ،داریم.
ولی این اسم ها مربوط به تنضیمات کانکشنها هستش یعنی ما وقتی که یه کانکشن درست میکنیم و اسمش رو ali می زاریم اسم این کانکشن توی ادرس ریجستری نمی یاد ولی اگه بخواهیم توی تنظیمات این کانکشن بریم و مثلا توی اینترنت اکسپلورر یه پروکسی به این کانکشن بدیم اسمش توی مسیر ریجستری که بالا گفتم می یاد حالا یه سری مشکلات دیگری هم داره که بی خیال در کل به این نتیجه رسیدیم که پیدا کردن اسم کانکشن های اینترنت در ریجستری امکان پذیر نیست .
حالا یکی از دوستان بگه باید چی کار کنم که این اسمها رو بدست بیارم؟

vahidmostafa
چهارشنبه 18 فروردین 1389, 00:01 صبح
متاسفانه اشتباه کردم!!!!!!!:افسرده:
من توی پست اول گفتم که اسم کانکشنهای اینترنت رو توی مسیر ریجستری که بالا گفتم ،داریم.
ولی این اسم ها مربوط به تنضیمات کانکشنها هستش یعنی ما وقتی که یه کانکشن درست میکنیم و اسمش رو ali می زاریم اسم این کانکشن توی ادرس ریجستری نمی یاد ولی اگه بخواهیم توی تنظیمات این کانکشن بریم و مثلا توی اینترنت اکسپلورر یه پروکسی به این کانکشن بدیم اسمش توی مسیر ریجستری که بالا گفتم می یاد حالا یه سری مشکلات دیگری هم داره که بی خیال در کل به این نتیجه رسیدیم که پیدا کردن اسم کانکشن های اینترنت در ریجستری امکان پذیر نیست .
حالا یکی از دوستان بگه باید چی کار کنم که این اسمها رو بدست بیارم؟

یکی کمک نمیکنه:گریه:

vahidmostafa
سه شنبه 24 فروردین 1389, 23:07 عصر
یه لوتی یه راه حلی پیش پامون میزاره؟؟؟؟:متفکر:

hero4000
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 10:04 صبح
سلام دوست عزيز

من خودم بلد نبودم ولي چون ديدم کسي کارت رو راه ننداخت چند دقيقه اي به ويندوزم ور رفتم تا پيداش کردم اميدوارم درست باشه

شما به آدرس زير مراجعه کن

D:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Microsoft\Network\Connections\Pbk

البته من درايو ويندوزم D هست شما رو نميدونم

اينجا يک فايلي مي بيني با نام rasphone.pbk که اسم تمام کانکشنها توش با علامت [] مشخص شده حالا تشخيص اينکه مال اينترنتند يا لوکال آريا با خودت ( احتمالا راحت متوجه بشي کدوم مال اينترنته)

اميدوارم درست گفته باشم و کارت راه بيفته چون سه چهار دقيقه بيشتر دنبالش نبودم

بازم اگه سوالي بود در خدمتم

sinashakiba
سه شنبه 09 شهریور 1389, 12:26 عصر
یه مشکل اساسی برای اجرای frozen throne warcraft3 پیدا کردم خواهش میکنم هر جوری میتونین کمک کنید :

من نسخه کرک شده warcraft 3 regin of choas نصب و اجرا و تموم کردم بعد نسخهfrozen warcraft3 از لینک رپید شر دانلود کردم.

نصب بازی کاملا کامل میشه :

Log created 08-30-2010 at 8:30am.

Installation Successful.

من پچ 1.24b دانلود و نصب کردم :

Blizzard PrePatch v2.70 compiled on Jul 7 2003
This program patches Warcraft 3

Log created at 8:41 am on 08/30/2010
RESULT: Prepatch successful

طبق همین با موفقیت نصب شد .

کرک داخل پوشه نصب ریختم.

حالا مشکل:

ولی حالا این ارور میده :

warcraftIII was unable to find a cd key.please reinstall the game from
the warcraft III cd

نسخه Region که دارم نسخه کرک شده است نه نسخه ای که یک نصب معمولی داره به عبارت دیگه یک Cd-key براش تعریف شده. کلی تر اینکه نسخه اورجینال هست ولی نسخه ای نیست که اینستال اسکرین رو داشته باشه.

احتمالا Cd-Key بازی توی رجیستری ذخیره می شه. ولی اون نسخه ی اول (Region) کرک شده CD-Key نداره، پس باید یه جوری این مشکل رو برطرف کرد.

برای دسترسی به ریجیستری هم :
Start > Run > regedit
HKEY_CURRENT_USER > Software > Blizzard Entertainment > Warcraft III
خوب اینطوری میشه.

کسی هست به ریجستری کاملا آشنا باشه و این مشکل حل کنه:
"اگه بشه قسمت فروزن رو با وارکرفت نسخه Region تطبیق بدم و یک Cd-key براش تعریف کنم، فکر کنم مشکل برطرف بشه."

لطفا هر کسی چیزی میدونه کمک کنه در رابطه با ارور.