PDA

View Full Version : سوال: ارسال چند تابع ازیک صفحه یه صفحه دیگه (فرم لاگین)

newmusic
شنبه 29 اسفند 1388, 12:00 عصر
والا ما داشتیم php رو می خوندیم
بعد از چند روز دیدیم فایده ای نداره آدم بدتر گنگ میشه خلاصه دست به کار شدیم و عملی رفتیم جلو یسری مباحث رو خودم انجام دادایم و اوکی شد
الان سر یه قضیه موندم

من یه صفحه لاگین دارم در ساب دامین و می خوام تو صفحه اصلی فرم لاگینی رو ایجاد کنم که کسی لاگین کرد هم اونجا امکان لاگین باشه هم یکسری اطلاعات رو بتونم بیارم تو اونجا

1- چه جوری و اینکه باید چیز خاصی رو فرخوانی کنم تو صفحه اصلی یه نمونه اگه باشه عالیه
20یکسری اطلاعات هست بعد از لاگین تو ساب دامین مثل مقدار موجود /مجموع موجودی /تعداد تیکتها و .... که می خوام تو صفحه اصلی اینا رو بایرم در حد نمایش فقط یه راهنمایی کنید عالیه

newmusic
شنبه 29 اسفند 1388, 18:24 عصر
یکی نیست یه راهنمایی کنه
خسته نباشید!!!!

contestant
جمعه 13 فروردین 1389, 00:52 صبح
سلام دوست عزیز

دقیقا متوجه منظورتون نشدم، ولی اون چیزی که برداشت کردم از صحبتاتون، رو میگم.

اگر منظور شما اینه که میخواهید در ساب دامین لاگین کنید و در دیگر ساب دامین ها یا لوکال، یوزرتون لاگین باشه، باید بگم که این عمل با استفاده از سیشن (session) به راحتی قابل اجراست، و شما حتی میتونید با یک دستور شرطی ساده از حظور این سیشن اطلاع یافته و در صورت وجود اطلاعات کاربر و در غیر اینصورت فرم ورود رو نشون بده.

اگر مشکل شما همین موارد بود، در مورد session سرچ کنید، به نتیجه های خوبی میرسید. حتی سورس های آماده جهت لاگین، وجود داره که باز هم با سرچ به نتیجه میرسید.

اگر توضیح بیشتری لازم داشتید، در خدمتم :چشمک:

موفق باشید

در پناه حق