PDA

View Full Version : رنگ منو ها

moh3en_f1
شنبه 29 اسفند 1388, 16:10 عصر
با سلام خدمت دوستان

میخواستم ببینیم دوستان کسی میدونه با چه دستوری میشه رنگ منو ها را تغییر داد ؟

لطفا ساده ترین کدی که این کار رو انجام میده معرفی کنید چون نمیخوام تو سیستم پیچیدگی ایجاد کنه

ممنون و متشکرم :تشویق:

HjSoft
شنبه 29 اسفند 1388, 16:48 عصر
ساده ترین راه استفاده از Skin یا Activex خاص منو هاست /./

moh3en_f1
شنبه 29 اسفند 1388, 19:52 عصر
من خودم سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم میتونی لینک بدی یا بزاری برای دانلود ؟

HjSoft
یک شنبه 01 فروردین 1389, 07:15 صبح
دوست من ، من لینک دارم ، اما دفعه پیش که برای یک نفر گذاشتم ، جریمه شدم ، اما اگه تو گوگل بگردی ، ابزار هایی مثل SkinFrameWork یا SkinCrafter رو می تونی پیدا کنی . که من اولی رو پیشنهاد میکنم .

aidin-joon
یک شنبه 01 فروردین 1389, 12:30 عصر
سلام دوست من.این اکتیوایکس مشکلتو حل میکنه.کار خودمه اگه مشکلی داشت ممنون میشم بگی

moh3en_f1
یک شنبه 01 فروردین 1389, 14:00 عصر
دوست من ، من لینک دارم ، اما دفعه پیش که برای یک نفر گذاشتم ، جریمه شدم ، اما اگه تو گوگل بگردی ، ابزار هایی مثل SkinFrameWork یا SkinCrafter رو می تونی پیدا کنی . که من اولی رو پیشنهاد میکنم .

دوست من منظورم این بود که لینکش رو اگه تو این سایت هست بدی اگه نیست اینجا آپلود کنی نه اینکه یه سایت دیگه باشه

سلام دوست من.این اکتیوایکس مشکلتو حل میکنه.کار خودمه اگه مشکلی داشت ممنون میشم بگی

ممنونم :بوس:
ولی از شانس من فرم من مشکی هست و وقتی منو رو سیاه میکنم آیتم هاش دیده نمیشن
میخوام امکانات بیشتری در اختیارم بزاره مثلا رنگ نوشته هاش

HjSoft
یک شنبه 01 فروردین 1389, 15:54 عصر
دوست من منظورم این بود که لینکش رو اگه تو این سایت هست بدی اگه نیست اینجا آپلود کنی نه اینکه یه سایت دیگه باشه
دوست من شما هم خوب نخوندی ، مطلب من رو . فعالیت وارز ممنوعه و من یک ماه پیش به خاطر همین skinframework که از یک سایت دیگه لینکش رو گذاشته بودم ، جریمه شدم . دیگه چه برسه که اینجا هم آپلود کنم . 100% از سایت اخراج می شم .

moh3en_f1
دوشنبه 02 فروردین 1389, 10:27 صبح

دوست من پس کجایی شما ؟

من فکر کنم شما خاصیت رنگ منو در ویندوز رو از وبی تغییر میدین و میخواستم ازتون خواهش کنم اگه امکانش هست سورسش رو ایجا بزارین یا توضیح بدین چه جوری ارتباط دادین و من خودم ارتباط های دیگه اش رو بدم ( مثل فونت و سایز و ... )

در کل از همه ی دوستان خواهش میکنم اگه راه حلی هست که فقط بشه تو خود برنامه رنگ منو رو تغییر داد کمک کنن

همین جا از همه ی برنامه نویسان و کاربران پارسی زبان ایرانی تقدیر و تشکر میکنم

aidin-joon
دوشنبه 09 فروردین 1389, 01:50 صبح
سلام ببخشید رفته بودیم تعطیلات.امیدوارم این بدردتون بخوره