PDA

View Full Version : مبتدی: برنامه فروشگاه کیف وکفش

amirkazem
چهارشنبه 04 فروردین 1389, 02:59 صبح
باسلام وعرض تبریک فرارسیدن سال نوخدمت تمامی اساتیدبزرگوار.امیدوارم سالی پرازموفقیت داشته باشید.بعدازعرض تبریک دوستان بنده برنامه ی خیلی ساده برای فروشگاه کیف وکفش خودم طراحی کرده ام .دوستان ضمن مشاهده ی فایل ضمیمه خواهشمنداست دربهبوداین برنامه بنده رایاری فرمایید.مخصوصاًصدورفاکتور رای یک مشتری خاص.ممنون اززحمات شابزرگواران.

pmoshir
دوشنبه 09 فروردین 1389, 11:15 صبح
با سلام و تبریک سال نو

دوست عزیز برنامه ای که شما طراحی کردید دارای محیط بسیار مبتدی است.فکر میکنم DB شما نیز درست و با منطق ساخته نشده.این نظر شخصی منه.شما برای ثبت صحیح اطلاعات یک فروشگاه به سه نوع سیستم که بصورت یکپارچه با هم در ارتباط هستند نیاز دارید که شامل:
سیستم فروش
سیستم انبار
سیستم حسابداری مالی
موفق باشید.

ali190
دوشنبه 09 فروردین 1389, 12:48 عصر
با سلام
جناب pmoshir عزیز آیا در این مورد فایل یا برنامه ای سراغ دارید؟
ممنون

pmoshir
دوشنبه 09 فروردین 1389, 12:56 عصر
ali عزیز انشاءاله تا پایان خرداد نرم افزار های جدیدی معرفی خواهم کرد

amirkazem
جمعه 13 فروردین 1389, 01:35 صبح
باسلام وتشکرازشمااستادگرامی:
خواهشمندم افرادی مثل بنده راکه فقط به صورت خودآموزوباکمک شماعزیزان به این مرحله ازکاربااکسس رسیده ایم ،رایاری نمایید تاماهم بتوانیم حداقل برنامه هایی برای رفع مشکل خودمون بسازیم.ضمناًشمابااین لطفی که خواهیدکردزکات علمتان رامی پردازید.برای همه ی اساتیدآرزوی توفیق دارم.:تشویق::بوس:

amirkazem
جمعه 13 فروردین 1389, 01:58 صبح
:خجالت:باسلام مجددخدمت تموم دوستان واساتیدبزرگوارخودم.لازمه یه کم اطلاعات درموردخودم ارائه کنم تادوستان بتونن بهترکمک کنن.عزیزان بنده لیسانس ادبیات فارسی می باشم وهم اکنون هم دانشجوی دوره کارشناسی ارشدادبیات هستم ولی بی نهایت به کامپیوترومخصوصاًبرنامه نویسی علاقه دارم وبه خودم ودوستان قول داده ومی دهم که هرروزی بشه مدرک علمی ودانشگاهی کامپیوتررواخذ کنم.این اطلاعات رودادم که دوستان بنده روبه خاطرسوالات احتمالی که ممکنه بپرسم ببخشن.منتظرارشادات مفیدتون هستم.بدرود.

amirkazem
جمعه 13 فروردین 1389, 02:02 صبح
باسلام.دوستان درصورت امکان اگرفایلی دارندکه دراون ارتباط بین جداول (البته ساده تر)وجودداشته باشه بی زحمت آپ کنید.ممنون