PDA

View Full Version : چطور 3 تا کامپیوتر را شبکه کنیم؟

amin1softco
شنبه 07 فروردین 1389, 17:08 عصر
آیا راهی وجود داره که 3 تا کامپیوتر را بدون هاب شبکه کرد؟؟؟؟؟؟

pourang_us
شنبه 07 فروردین 1389, 18:40 عصر
دوست عزیز سلام و سال نو مبارک
میتونی روی یکی از کامپیوتر ها 2 تا کارت شبکه بذاری و رنج آی پی هر سه تا رو هم برار قرار بدی

موفق باشی

amin1softco
شنبه 07 فروردین 1389, 20:55 عصر
نه منظورم بدون هیچ تجهیزات اضافی بود مثل هاب کارت شبکه اضافی وایرلس کردن سه تاشون و هرچیز دیگه فقط با کابل؟؟؟؟؟!!!!!

esmit61
دوشنبه 09 فروردین 1389, 01:11 صبح
خیر - نمیشه

جواد فلاح
دوشنبه 09 فروردین 1389, 08:44 صبح
دو کامپیوتر را میشه بدون تجهیزات شبکه کرد.

amin1softco
دوشنبه 09 فروردین 1389, 09:12 صبح
آیا نمی شه اولی رو به وسطی با کابل کراس وصل کرد بعد سومی را با کابل یو اس بی به وسطی؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! اگه می شه لطفا بگید چطوری باید رنج آی پی رو مشخص کرد

esmit61
دوشنبه 09 فروردین 1389, 11:12 صبح
آیا نمی شه اولی رو به وسطی با کابل کراس وصل کرد بعد سومی را با کابل یو اس بی به وسطی؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
چرا، میشه. ولی شما خودتون فرمودید که :

منظورم بدون هیچ تجهیزات اضافی بود مثل هاب کارت شبکه اضافی وایرلس کردن سه تاشون و هرچیز دیگه فقط با کابل؟؟؟؟؟!!!!!
اگر بخواهید از usb استفاده کنید نیاز به وسیله جانبی هست. البته احتمالاً میتونید از کابل Null برای ارتباط با پورت com استفاده کنید. من تا حالا این روش رو تست نکردم. ولی میدونم که میشه. دوستان اگر کسی این کار رو کرده میتونه بهتون کمک کنه

amin1softco
دوشنبه 09 فروردین 1389, 11:16 صبح
کابل usb bridgeکه تجهیزاته اضافی نمی خواد اونم یک کابل می شه با اونم شبکه کرد ولی من تا حالا این کار رو انجام ندادم...
من منظورم از تجهیزات اضافی اینه که بشه با هزینه دانشجویی این کار رو انجام داد :چشمک:

mandbigS
جمعه 13 فروردین 1389, 00:58 صبح
آیا نمی شه اولی رو به وسطی با کابل کراس وصل کرد بعد سومی را با کابل یو اس بی به وسطی؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! اگه می شه لطفا بگید چطوری باید رنج آی پی رو مشخص کرد

سلام ... فکر نمی کنم بشه این کارو کرد چون برای استفاده از USB تا جایی که من می دونم نیاز به مودم هست ... البته تا جایی که من می دونم ... شما با هزینه دانشجویی می توونی یه کارت شبکه بخری داداشی که هم راحته هم استاندارد ... البته اگه با USB هم بشه بعید میدونم کار استانداردی باشه و همیشه جواب بده ...:چشمک: