PDA

View Full Version : مدرک Mcse

جواد فلاح
یک شنبه 08 فروردین 1389, 10:40 صبح
سلام به همه دوستان
دوستان من میخواهم در دوره های مدرک مذکور شرکت کنم با توجه با اینکه در قم زندگی می کنم به نظر شما این کلاس ها چقدر می تواند در ارتقا سطح علمی کارایی داشته باشد و آیا در این کلاس ها به بخش عملی شبکه اهمیت داده می شود و اطلاعاتی در این مورد لطفا کمک کنید.

alirezasd
یک شنبه 08 فروردین 1389, 11:04 صبح
دوست عزیز مدرک mcse به mcitp تغییر یافته
البته زمان زیادی است و دیگر امتحانات mcse بر گزار بمی شود
و بهترین موسسه از نظر من مجتمع فنی است

جواد فلاح
یک شنبه 08 فروردین 1389, 12:02 عصر
خوب دوست عزیز میشه توضیح بدین در این کلاس ها آیا عملی هم خوب آموزش میدن
در ضمن من قمی هستم.

nimja145
جمعه 13 فروردین 1389, 11:24 صبح
دوست عزیز مدرک mcse به mcitp تغییر یافته
البته زمان زیادی است و دیگر امتحانات mcse بر گزار بمی شود
و بهترین موسسه از نظر من مجتمع فنی است

البته mctip به محصولات نرم افزاری 2008 مربوط میشه. mcse به محصولات 2003 . هنوز هم میشه در این کلاسها و آزمون ها شرکت کرد. نمونه اش همون مجتمع فنی

خوب دوست عزیز میشه توضیح بدین در این کلاس ها آیا عملی هم خوب آموزش میدن
در ضمن من قمی هستم.

مدرک Mcse از چند دوره آموزشی تشکیل شده. (xp , server2003, infra1 , infra2 , active directory , iso ). البته یک دوره پیش نیاز داره با نام network+ که برای آشنایی با مفاهیم شبکه هست. به جز این دوره تمام دوره های به بحث های عملی شبکه پرداخته میشه. این مطالب شامل مطالبی است که برای مدیریت شبکه و راه اندازی انواع مختلف سرویس ها در شبکه میباشد.

cybercoder
جمعه 13 فروردین 1389, 13:02 عصر
هیچ کدام از این مدارک ارزش بین اللملی ندارند.
شرایط شرکت ایرانیان در امتحانات بین المللی (http://www.prometric.com/OFAC.htm)

nimja145
جمعه 13 فروردین 1389, 13:20 عصر

درسته ارزش بین المللی نداره. چون این دوره های خود شرکت ماکروسافت هست و باید مدارک خود مایکروسافت گرفته بشه تا ارزش بین المللی داشته باشه.
بهترین راه گذراندن این دوره داخل ایران و در صورت آمادگی بعد از گذراندن این دوره ، شرکت در آزمون بین المللی میباشد. البته بعضی از موسسات مانند مجتمع فنی تورهایی برگزار میکنه که میتوانید به وسیله آن به کشورهای همسایه (نظیر ترکیه ، امارات و...) سفر کرده و در آزمون ماکروسافت شرکت کنید.

amin1softco
جمعه 13 فروردین 1389, 23:51 عصر
اینجور که من فهمیدم باید ایرانی ها یک حساب بانکی خارج از ایران داشته باشن و در خارج از کشور مثلا دبی درخواست بدند تا سوالات براشون ارسال بشه درسته؟!؟!؟ و یا یکی که این شرایط رو داره سوالات رو براش بفرسته مثلا رفیقی در دبی؟؟؟؟

pourang_us
سه شنبه 17 فروردین 1389, 10:37 صبح
دوست عزیز
از نظر کلاس باید بگم مهم ترین چیز داشتن امکانت و استاد ماهر هست در غیر این صورت جز هدر دادن پولت چیز دیگری عاید شما نخواهد شما اما توصیه من به شما
اگر واقعا دنبال این کار هستی میتونی با یک کامپیوتر خانگی و یک نرمافزار شبیه ساز و کتابهای خود MCSE که به صورت PDF به وفور در اینترنت یافت میشه با یک کم همت و زبان اینگلیسی متوسط که امروزه با وجود بابیلون و مترجم گوگل خودت بشینی و از پایه یاد بگیری

این مهمترینه
اما از نظر مدرک شرکت مایکروسافت به هیچ وجه در ایران این دوره رو برگذار نمیکنه!! و مدرک هم صادر نمیکنه شما باید بری در کشورهایی که نمایندگی یا پارتنر مایکروسافت در اونجا هست امتحان بدی تا مدرک رو بگیری از اونجایی هم که اون مدرک در ایران زیاد کارایی نداره وققت رو صرف یاد گرفتن کن تا گرفتن مدرک

موفق باشی

bitaaa
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 14:49 عصر
آزمون هاي مايكروسافت از طريق remote داخل ايران برگزار مي شود.هزينه اش حدود 200 هزار تومان است.
من با pourang_us مخالفم. گرفتن مدرك خيلي شرايط رو تغيير ميده:
1-در خيلي از آزمون هاي استخدامي كساني كه مدارك MCSE يا MCITP را دارند در اولويت استخدام هستند.نمونه اش استخدامي پست بانك
2- داشتن مدرك مايكروسافت اعتماد به نفس آدم و خيلي زياد بالا مي برد.
3- اگه هدف آدم گرفتن مدرك باشه كتاب هاي شبكه رو خيلي دقيق و جزيي مي خونه و اطلاعاتش خيلي زياد مي شه.

pourang_us
سه شنبه 18 خرداد 1389, 12:48 عصر
درود
گرفتن مدرک ممکنه اعتماد به نفس رو در برخی شرایط بالا ببره اما یقینا توانایی سا به عبارت بهتر مهارت شما همیشه باعث میشه شما اعتماد به نفس داشته باشی برای یاد گیری شما بهتر کتاب و نکات رو درک میکنی و از همه مهمتر زمانی که شما چیزی رو به صورت مهارت یاد بگیری مسلما در هر امتحانی سر بلند بیرون میایی.
من خیلی دیر به دیر میام و بحث هایی رو که داخلش شرکت کردم رو مرور میکنم

موفق و شاد باشی