PDA

View Full Version : محدودیت ورود در وارد کردن کلمه عبور نادرست

look20
یک شنبه 08 فروردین 1389, 20:05 عصر
با سلام چطور میشه تعریف کرد مثلا توی یه فرمی نام کاربری و رمز ورود داشته باشیم
و تا سه بار اجازه اشتباه وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور رو داشته باشیم و اگه مثلا 2 بار اشتباه وارد کردیم توی یه label بنویسه 2 بار از سه بار اگه 1 بار اشتباه وارد کردیم توی بنویسه 1 بار از سه بار و...
اگه کاربر پس از اینکه نتونست 3 بار کلمه عبور و نام کاربری رو درست وارد کنه به مدت 5 دقیقه اجازه ورود نده و توی یه label بنویسه شما محدودیت ورود دارید به مدت 5 دقیقه را دارید

javadt
یک شنبه 08 فروردین 1389, 20:25 عصر
شما يك متغير تعريف كن و هربار كه پسورد غلط وارد شد يكي بهش اضافه كن
اگر به سه رسيد بايد يا توي رجيستري يا بانك و يا فايل يك مقداري رو تغيير بدي و با بازكردن برنامه و زدن پسورد اشتباه اون رو چك كني اگر true بود برنامه رو براي 5 مين قفل كني

kooroush
یک شنبه 08 فروردین 1389, 20:34 عصر
دوستمون درست می گه !
احتیاج به یک متغیر داری و مقدار اون رو باید صفر قرار بدی و بگی هر بار که کاربر اشتباه وارد کرد یکی به اون اضافه بشه و اگه مثلا به 3 رسید برنامه بسته بشه !!

و خداوند تشکر را آفرید !

look20
یک شنبه 08 فروردین 1389, 20:35 عصر
ببخشید نمونه ای توی سایت هست معرفی کنید البته فکر نکنید بخاطر تنبلی نه! باور کنید متوجه نشدم

kooroush
یک شنبه 08 فروردین 1389, 20:43 عصر
نمی دونم نمونه هست یا نه !!!
این همین الان واستون نوشتم !!!
هیچ استانداردی رو رعایت نکردم !!!
:قهقهه:
و خداوند چی را آفرید ؟

javadt
یک شنبه 08 فروردین 1389, 21:42 عصر
بيا دوست عزيز يك نمونه برات نوشتم
با سه بار اشتباه وارد كردن اجازه نمي ده ديگه پسورد وارد كنه و بايد 5 دقيقه صبر كنه
اگر اشتباه وارد كرده بود و برنامه رو ببنده و دوباره باز كنه باز هم بايد 5 دقيقه رو صبر كنه
اين برنامه مقدار صفر يا يك رو در رجيستري سيستم ذخيره ميكنه
اگر سوالي بود بفرماييد

look20
دوشنبه 09 فروردین 1389, 00:28 صبح
ببخشید اگه بخوام یه چند کاربر با پسورد متفاوت وارد بشن از چه کدی استفاده کنم در صورتی که نام کاربری و کلمه عبور هر کدام در یک پایگاه داده اکسس ذخیره شده باشد تو نمونه ای که دوست خوبمون javadt در ضمیمه پست قبل بنام Time lock.zip‏ (http://www.barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=46158&d=1269794408) قرار داده بودن برای یک کلمه عبوره حالا برای چند کاربر چکار کنم با تشکر

javadt
دوشنبه 09 فروردین 1389, 01:11 صبح
شما بعد از اين كه كلمه عبور و يوزر پس رو چك كردي اگر درست بود كه فرم اصلي رو نشون ميدي اما اگر نادرست بود يك پيغام ميدي كه يوزر اشتباهه همونجا از كدهايي كه براي يوزر پس اين پروژه گذاشتم استفاده كنيد

look20
دوشنبه 09 فروردین 1389, 07:59 صبح
شما بعد از اين كه كلمه عبور و يوزر پس رو چك كردي اگر درست بود كه فرم اصلي رو نشون ميدي اما اگر نادرست بود يك پيغام ميدي كه يوزر اشتباهه همونجا از كدهايي كه براي يوزر پس اين پروژه گذاشتم استفاده كنيد
ببخشید میشه با کد توضیح بدید یه مثال فرضی بزنید هم ممنون

ali682344
دوشنبه 09 فروردین 1389, 17:28 عصر
سورس با تنظيم محدوديت توسط تكست باكس
براي look20

javadt
دوشنبه 09 فروردین 1389, 18:00 عصر
شما بخش ورود افراد توسط بانك رو نوشتيد؟
اون بخش رو بزاريد اينجا تا كمكتون كنم

look20
دوشنبه 09 فروردین 1389, 19:31 عصر
فقط پایگاه داده اکسس مربوط به کاربران رو دارم چون تازه می خواستم شروع بکار کنم که نتونستم فرمی بسازم که محدودیت برای ورود کاربران تعریف کنم
می خواستم اگه امکانش باشه توی فرمم:
اولا فقط مدیر اجازه ساخت کاربر جدید و رمز عبور داشته باشه علاوه براین مدیر بتونه کلمه عبور
هر کاربر جدید رو در آینده تغییر بده
دوما کابران جدید که مدیر میسازه فقط اجازه تغییر کلمه عبور رو داشته باشند و نتون نام کاربری که مدیر برای آنها ساخته رو ویرایش کنن یا حذف کنن
با تشکر

ali682344
سه شنبه 10 فروردین 1389, 00:10 صبح
ترميم سورس كد

ali682344
سه شنبه 10 فروردین 1389, 14:40 عصر
استفاده از نام كاربري و پسورد در اين سورس قابل استفاده است

look20
سه شنبه 10 فروردین 1389, 17:23 عصر
اینم نمونه دیگه البته همون نمونه دوست خوبم ali682344 (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=16272) هستش ولی یکم فرق میکنه
دوستان خیلی بده که کسی از یه مطلب و یا فایلی استفاده میکنه و تشکر نکنه
البته منظورم خودم نیستم منظورم تمامی بچه هایی که توی سایت زحمت می کشن وتاپیک و یا پست میدن تا شما استفاده کنید
(تشکر از بنده تشکر از خداست)
(لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق)
نمی دونم عربیش درسته یا نه!