PDA

View Full Version : سوال: تماس کامپیوتری با ADSL

kooroush
یک شنبه 08 فروردین 1389, 19:30 عصر
با سلام خدمت تمام دوستان و اساتید بزرگ برنامه نویس !
چه طور می شه برنامه ای نوشت که با یک کابل تلفن که به مودم ADSL وصله با کامپیوتر تماس تلفنی برقرار کرد !
:بوس:

Babak.Hassanpour
یک شنبه 08 فروردین 1389, 20:09 عصر
با سلام خدمت تمام دوستان و اساتید بزرگ برنامه نویس !
چه طور می شه برنامه ای نوشت که با یک کابل تلفن که به مودم ADSL وصله با کامپیوتر تماس تلفنی برقرار کرد !
:بوس:
هیچ جور همشهری.این که شما گفتی یعنی اینکه پی سی ایزوله است.نمیشه به خط تلفن مودم ای دی اس ال دسترسی داشت.

kooroush
یک شنبه 08 فروردین 1389, 20:13 عصر
به هر حال شاید اساتید راهای جدید کشف کردن ! ما رو هم مطلع کنین !!!:افسرده:

sunyniazi
یک شنبه 08 فروردین 1389, 20:57 عصر
تا اونجايي كه به رشته من (الكترونيك) مربوطه مودم ADSL با فركانس بالاتر نسبت به فركانس صوتي معمولي بر روي سيم تلفن كار ميكنه و اين كار تقريبا شبيه اينه كه موتور جت رو رو ماشين (خودشم پيكان )سوار كني :متفکر:
البته اگه منظورت اين باشه كه با خط adsl بين دو سيستم ارتباط مانند تلفن ايجاد كرد (مثلskype ) ميشه از پروتكلهاي مخصوص اينترنت استفاده كرد و اين كارو انجام داد:لبخندساده:

HjSoft
یک شنبه 08 فروردین 1389, 21:09 عصر
یادمون باشه هیچ چیز نشد نداره !! این کار اگر منظورشون استفاده از اینترنت پر سرعت باشه . میتونیم . چون میشه فایلها رو به صورتOGG سیو کرد و فرستاد رو یک بانک Sql در یک سرور و ... خودتون تا ته بخونین . پس میشه .... یادتون نره که تنها خوبی ویژوال اینه که دستمون بازه و میتونیم به همه چی برسیم و این تنها دلیل موندن من در ویبی است .

ali682344
یک شنبه 08 فروردین 1389, 23:17 عصر
فكر نكنم بشه
سايت هاي هستند كه امكان مي ده با اينترنت تماس گرفت ولي محدوديت داره
نمونش
http://evaphone.com/

HjSoft
دوشنبه 09 فروردین 1389, 09:16 صبح
Skype رو که 100% دیدی . چون ID اسکایپ داری. اون به نظرت چه طور کار میکنه . به نظر من اگر ما Ip طرف مقابل را داشته باشیم و طرف مقابل Ip ما رو داشته باشه و کار انجام میشه .

Babak.Hassanpour
دوشنبه 09 فروردین 1389, 11:30 صبح
من اینطور متوجه شدم که ایشون می خواد بدون استفاده از مودم دیال آپ فقط و فقط با استفاده از کانکشنی که مودم ای دی اس الش در اختیارش گذاشته با خط تلفنی که به مودم ای دی اس الش متصله تماس تلفنی (نه تماس تلفنی اینترنتی) برقرار کنه . اگه همینطوره باز هم عرض می کنم بدون استفاده از یک مودم دیال آپ یا سخت افزار مشابه دیگر امکان پذیر نیست.
اما اگه منظورشون چیز دیگه است خب باید بیشتر توضیح بدهند تا بهتر راهنمایی بشوند.
جانه ره میرم

kooroush
دوشنبه 09 فروردین 1389, 13:34 عصر
من دقیقا چیزی رو گفتم که babak.hassanpour می گن !!!!
می خوام برنامه ای بنویسیم که بشه از خط تلفنی که به مودم adsl وصله با کامپیوتر تماس تلفنی داشت !
نرم افزاری رو که با خط تلفنی که به مودم اینترنال (دیال آپ) وصله و تماس تلفنی می شه گرفت دارم ولی اینجا خطمون به مودم Adsl وصله ....
بازم هرکی تونست راهنمایی کنه ممنون می شم !