PDA

View Full Version : سوال: انتخاب زبان برنامه نويسي و پايگاه داده

Qoqnoosrayan
سه شنبه 10 فروردین 1389, 12:53 عصر
سلام
خواهش مي كنم از دوستان كه خيلي فوري مرا راهنمايي كنند!
من مي خواهم يه برنامه بنويسم كه مثل ويزارهاي access اجازه ساخت جدولهاي بانك اطلاعاتي را به كاربر بده و كاربر بتونه انواع مختلف پرسوجو ها را بسازه و ذخيره كنه. حتي بتونه از بانك و برخي پرسوجو ها كپي روي فلش بگيره و از طريق برنامه مربوطه از آنها استفاده كنه(يعني بخشي از برنامه قابليت حمل داشته باشه)
در انتخاب زبان برنامه نويسي و پايگاه داده ترديد دارم. قبلا با VB,Access,Sql برنامه نوشتم. لطفا راهنمايي كنيد كه چه زباني مناسب تر است و بانك اطلاعاتي چي باشه برنامه تعميم يافته تر ميشه؟ لطفا فوري پاسخ بديد. ممنون

Qoqnoosrayan
پنج شنبه 12 فروردین 1389, 12:22 عصر
:عصبانی++:از كليه دوستان خواهش مي كنم مرا راهنمايي كنيد. بايد هرچه زودتر كار پروژه ام را شروع كنم.

akbary
پنج شنبه 26 فروردین 1389, 11:17 صبح
می خوام یه برنامه انبارداری به زبان سی شارپ و اس کیو ال سرور بنویسم.سورسشو دارین. مرسی

Pooria121
پنج شنبه 09 اردیبهشت 1389, 18:22 عصر
جناب اکبری، شما میخواهید بنویسید ، بعد سورسشو رو هم میخواهید؟
Qoqnoosrayan (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=119810) : هر زبانی که معروف است، قادر با برطرف کردن نیاز شما است، بستگی داره شما با کدام راحتر هستید. ولی در مجموع اگر شما Visual Basic کار کرده اید، من Visual Basic .NET رو پیشنهاد میکنم، چون خیلی کار شمارو علل خصوص در زمینه Database چه برای Access و چه برای MS-SQL راحت میکند.

baran_mehr
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 18:29 عصر
مهم اینکه شما با کدوم زبان بهتر میتونید کار بکنید
به نظر من هم vb خوبه وقتی خودتون هم باهاش کار کردید