PDA

View Full Version : آیا در این مورد استفاده از gridView درست است؟؟؟

mohsen_zelzela00
پنج شنبه 12 فروردین 1389, 11:20 صبح
با سلام خدمت دوستان محترم

من در یک صفحه وب از GridView فقط برای نمایش اطلاعات خوانده شده از database استفاده می کنم . آیا فقط برای نمایش استفاده از GridView توصیه می شود یا Table؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

sahele_sheni
پنج شنبه 12 فروردین 1389, 11:52 صبح
دوست عزیز gridview هم نهایتا به table تبدیل میشه . شما گه فقط میخوای داده هات رو بخونی از repeater استفاده کن . توی چند پست قبل در موردش توضیحاتی داده شده و مثال هم آورده شده .
موفق باشید .

meysampaknahad
پنج شنبه 12 فروردین 1389, 12:59 عصر
من برای نمایش اطلاعات هم از Gridview استفاده می کنم. چون هم قابلیت انعطاف بیشتری داره و هم استفاده ازش نسبت به repeater آسون تر هستش .
موفق باشید.

mohsen_zelzela00
پنج شنبه 12 فروردین 1389, 13:21 عصر
چون هم قابلیت انعطاف بیشتری داره
موفق باشید.

دوست عزیز من از هیچکدام از قابلیت هایش نمی خوام استفاده کنم فقط می خوام یک سری اطلاعات رو نشون بده (با توجه به این که الان کل پروژه من با gridview طراحی شده ولی یه کنترل کو حجم می خوام)

mohsen_zelzela00
پنج شنبه 12 فروردین 1389, 14:07 عصر
دوست عزیز gridview هم نهایتا به table تبدیل میشه . شما گه فقط میخوای داده هات رو بخونی از repeater استفاده کن . توی چند پست قبل در موردش توضیحاتی داده شده و مثال هم آورده شده .
موفق باشید .

دوست عزیز من گفتم table چون می خوام با استفاده از Client Callbacks اونو پر کنم و از postback جلوگیری کنم.

ممنون میشم دوستان دیگه هم نظرشون رو مطرح کنند

naser2009
پنج شنبه 12 فروردین 1389, 14:56 عصر
با سلام خدمت دوستان محترم

من در یک صفحه وب از GridView فقط برای نمایش اطلاعات خوانده شده از database استفاده می کنم . آیا فقط برای نمایش استفاده از GridView توصیه می شود یا Table؟؟؟؟؟؟

از کنترل های Ajax مثل update panel استفاده کن اگه میخواهی که پست بک هم نداشته باشی در ضمن کنترل datalist سبک ترین کنترل برای نمایش اطلاعات است ولی باید خودت یه Template واسش درست کنی :لبخندساده:
کنترل gridview سربار بسیار زیادی را روی صفحه می گذارد!