PDA

View Full Version : آشنایی با قفل های Sentinel

SAASTN
جمعه 13 فروردین 1389, 20:15 عصر
سلام
من برای محافظت از یک برنامه می خواستم از قفل های Sentinel (SHK) محصول safenet استفاده کنم. آیا کسی با این قفل ها کار کرده؟ امنیت اونها رو در چه سطحی می دونید؟
ضمنا این قفل می گه از الگوریتم های AES و ECC برای محافظت استفاده می کنه. راجع به این الگوریتم ها هم اگر توضیحی بدید ممنون می شم.

SAASTN
سه شنبه 17 فروردین 1389, 23:59 عصر
با سلام مجدد
واقعا کسی با این قفل ها کار نکرده یا جای بدی دارم می پرسم؟

majid325
چهارشنبه 18 فروردین 1389, 00:39 صبح
از نظر امنیت نسبت به بقیه قابل قبول هست(در حال حاظر بنده اگه بخوام پیشنهادی بدم همین قفل رو پیشنهاد میدم) به شرطی که تمام مسائل رو در نظر بگیری ، کلا کار با قفل سخت افزاری مشکلات خودش رو هم داره ، در مورد اون 2 تا الگوریتم هم یه سرچ بفرمایید ، منابع زیاد هست.
کارشناسای شرکتش هم خوب ساپورت میکنن(تلفنی)

SAASTN
پنج شنبه 19 فروردین 1389, 00:24 صبح
از نظر امنیت نسبت به بقیه قابل قبول هست
میشه لیستی از نرم افزار شکسته شده و نشده که از این قفل استفاده کردن بدست اورد؟
چون من با یه گشتی که تو این بخش زدم فهمیدم یجورایی نمیشه معیاری برای قدرت یک قفل ارائه کرد و همشون رفتنین! پس فقط می تونیم به گذشتشون اعتماد کنیم.

به شرطی که تمام مسائل رو در نظر بگیری
من خیلی گشتم، هیچ جا نتونستم یه متن فارسی که این قبیل مسائل رو لیست وار و سریع، بدون حاشیه رفتن گفته باشه پیدا کنم. مسلما من نمی خوام یه متخصص امنیت نرم افزار بشم، فقط می خوام انقدر بدونم که هر کسی نتونه از لایه های امنیتی برنامم بگذره. شما مطلبی سراغ دارید؟

ضمنا، پروتکتوری که با این قفل ارائه شده رو چطور ارزیابی می کنید؟ با توجه به این که شرکت های معروف بیشتر زیر ذره بین هستند، استفاده ازش صلاح هست یا بهتره برم سراغ یه چیزه دیگه؟

کارشناسای شرکتش هم خوب ساپورت میکنن(تلفنی)
من ساپورتشون رو که نمی دونم، ولی اومدن یه بخشی از منوال خود سنتینل رو ترجمه کردن، یه متن گنگ و مزخرف. 300 صفحه رو کردن 60-70 صفحه. آخرش دیدم نمیشه رفتم سراغ همون متن انگلیسی، یکی زدم تو سر خودم یکی تو سر babylon تا یه چیزایی دستگیرم شد. نکردن منوالو بدن یه متخصص درست ترجمه کنه.