PDA

View Full Version : سوال: خطاي مهلك و نامشخص

m.kargarsh
یک شنبه 15 فروردین 1389, 11:12 صبح
سلام
من يك برنامه اي از اكسس رو جهت استفاده جمعي از همكاران روي شبكه داخلي شركت قرار داده ام.بدينصورت كه ورژن فايل من 2007 است اما جهت استفاده از امكانات Replication مجبور به save as اين برنامه با فرمت 2003 شده ام.و همه از يك فايل واحد(يك Replica از برنامه اصلي كه روي شبكه قرار داده شده است.) استفاده مي كنيم. حال مشكلي كه هر از چند گاهي گريبانگير اين برنامه مي شود اين است كه موقع باز كردن برنامه پيغامي مبني بر اينكه براي بازكردن برنامه بايستي ابتدا كدهايVBA را حذف كنيد نشان داده مي شود. و پس از بازكردن برنامه چون تمامي كدها حذف شده است در نتيجه برنامه كار نمي كند.
تصوير كامل پيغام خطا رو هم براتون ميگذارم.
لطفا مرا راهنمايي كنيد.

amirzazadeh
یک شنبه 15 فروردین 1389, 12:09 عصر
سلام
من يك برنامه اي از اكسس رو جهت استفاده جمعي از همكاران روي شبكه داخلي شركت قرار داده ام.بدينصورت كه ورژن فايل من 2007 است اما جهت استفاده از امكانات Replication مجبور به save as اين برنامه با فرمت 2003 شده ام.و همه از يك فايل واحد(يك Replica از برنامه اصلي كه روي شبكه قرار داده شده است.) استفاده مي كنيم. حال مشكلي كه هر از چند گاهي گريبانگير اين برنامه مي شود اين است كه موقع باز كردن برنامه پيغامي مبني بر اينكه براي بازكردن برنامه بايستي ابتدا كدهايVBA را حذف كنيد نشان داده مي شود. و پس از بازكردن برنامه چون تمامي كدها حذف شده است در نتيجه برنامه كار نمي كند.
تصوير كامل پيغام خطا رو هم براتون ميگذارم.
لطفا مرا راهنمايي كنيد.
سلام
دوست من از امكان رپليكا در مواقعي استفاده ميشه كه شبكه وجود نداشته باشه با توجه به اينكه شما داراي شبكه هستيد بهتر هست كه تنها جداول برنامه رو روي يكي از كامپيوترها و ترجيحا روي سرور با دسترسي كامل قراربديد و بقيه كامپيوترها رو به اون لينك كنيد. اگر جستجو كنيد مطالب زيادي در اين ارتباط پيدا خواهيد كرد.
..............................
موفق باشيد

m.kargarsh
دوشنبه 16 فروردین 1389, 12:30 عصر
با تشكر از لطف شما
آيا ميتوانيد در اين زيمنه بيشتر راهنمايي كنيد يا يكي از پستهايي كه اطلاعات جامعي براي اين مورد را در بردارد به من معرفي كنيد. خيلي ممنون