PDA

View Full Version : درخواست کتاب

جواد فلاح
یک شنبه 15 فروردین 1389, 22:46 عصر
سلام
میخواستم ببینم کسی کتاب شبکه های کامپیوتری تنباوم را نداره.
موفق باشید

moh_mov
پنج شنبه 19 فروردین 1389, 06:37 صبح
من دارم...سراغشم نرو/......
شبکه های کامپیوتری تننباوم.....کتابی حجیم و به شدت تئوریست!
کاب باید عملی باشه!

manvaputra
پنج شنبه 19 فروردین 1389, 09:06 صبح
من دارم...سراغشم نرو/......

سراغشم نرو!!!! دوست عزیز اتفاقا این کتاب مخصوصا ترجمه دکتر پدرام کتابیه که به هر شبکه کاری توصیه میشه ، شبکه علمیه که شما همونقدر که نیاز به تجربه کاری دارید دقیقا به همون میزان نیاز به مطالعات آکادمیک دارید. به جرات می تونم بگم توی شبکه شما هم زمان هم به تئوری نیاز شدید دارید هم به تجربه و هر دو لازم و ملزوم هم هستند.

جناب فلاح من نسخه انگلیسی این کتاب رو دارم ولی قرار دادنش اینجا خلاف قوانینه یه یامیل به من بدید تا براتون ارسال کنم.

moh_mov
پنج شنبه 19 فروردین 1389, 14:35 عصر
سراغشم نرو!!!! دوست عزیز اتفاقا این کتاب مخصوصا ترجمه دکتر پدرام کتابیه که به هر شبکه کاری توصیه میشه......
بله...البته حرف شما هم درست است...ام این کتاب وواقعا وحشتناکه!بخصوص ترجمه جعفر نژاد!
بیشتر دیده شده که این کتاب معروف رو ملت رفتن به امید یادگیری شبکه خریدن و به دلیل حجمش از کل شبکه منصرف شدن...نمونش خودم در دوره نوجوانی!
بهتره فرد ابتدا عملی رو خوب که نه..در حد کفایت یاد بگیره و بد بره سراغ تئوری....
از طرز سوال ایشون معلومه که فرد زیاد ماهر نبوده...البته شاید اشتباه می کنم...چون معمولا کتاب تننباوم رو همه تو شبکه می خونن...

manvaputra
پنج شنبه 19 فروردین 1389, 15:27 عصر
بخصوص ترجمه جعفر نژاد!

اینو واقعا بات موافقم ترجمه جعفر نژاد این کتاب به هیچ وجه قابل دفاع نیست

saleh.hi.62
پنج شنبه 19 فروردین 1389, 17:18 عصر
اگه کسی نمیخواد زیاد با جزئیات در گیر بشه و اطلاعات خلاصه و مفید رو مطالعه کنه من کتاب (مهندسی اینترنت) نوشته احسان ملکبان رو توصیه میکنم.

sara_mp
جمعه 20 فروردین 1389, 20:45 عصر
اگه میشه یه کتاب عملی خوب رو هم معرفی کنید.
ممنون از دوستان .

saleh.hi.62
شنبه 21 فروردین 1389, 08:43 صبح
كتاب اصول طراحي شبكه هاي كامپيوتري تاليف احسان ملكيان