PDA

View Full Version : مشكل جستجو در منوي راست به چپ ساخته شده با اكتيويكس

goli2020
دوشنبه 16 فروردین 1389, 16:19 عصر
سلام:
من در يك عنوان كه تحت عنوان منوي راست به چپ بود يك منو ساخته شده ديدم.
حالا من اون منو را به اون طريق گفته شده ساختم.
با microsoft toolbar contorl sp6, microsoft image list sp6حالا مشكلم اين است كه يك دكمه جستجو كه در فرم هايم دارم باز نمي شود.
error مي دهد كه:the command or action 'find' isnt availbe now
چيكار كنم كه اين دكمه عمل كند؟

goli2020
سه شنبه 17 فروردین 1389, 20:01 عصر
با سلام :
منويي كه من ساختم با راهنمايي اين تايپيك زير بود.
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=112195&page=2
با activix control حالا چيكار كنم فقط روي اون كامپيوتري كه اين برنامه را درست كرم اجرا مي شود روي ساير كامپيوتر ها اجرا نمي شه كلي error مي ده من اول فكر كردم با اكسس 2007 مشكل داره روي سيستم هايي هم كه اكسس 2003 دارند هم همين مشكل را دارد.تو رو خدا بگين چيكار كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟كلي ذوق كرده بودم ولي حالا....:گریه::گریه:

mosaArabi
چهارشنبه 18 فروردین 1389, 09:11 صبح
با سلام
دوست عزیز تایپیک فعلی فکر میکنم در ادامه سئوال شما از بنده میباشد.
من هم تقربیا این مشکل را داشتم . شما در سیتم خودتان که برنامه را طراحی کرده اید microsoft toolbar contorl sp6, microsoft image list sp6را نصب شده دارید ولی ممکن است در سیستم های دیگر نداشته باشد . شما برای اینکه مطمئن شوید بهتر است یک نمونه ساده را در سیستم مورد نظر طراحی کنید تا ببینید microsoft toolbar contorl sp6, microsoft image list sp6را دارید یا نه(البته منظورم با اکسس خود اون سیستم مورد داره نه سیستم شما)
موفق باشید

goli2020
پنج شنبه 19 فروردین 1389, 08:29 صبح
با سلام:
دوست عزيز در ساير كامپيوترها چگونه فعال كنم و همچنين اينكه در 2007 هم ميشه اين برنامه اجرا بشه يا نه يعني اونجا هم امكان فعال سازي اش وجود داره يا نه؟مرسي

mosaArabi
شنبه 21 فروردین 1389, 09:44 صبح
دوست گزامی
شما در سیستمهای دیگر خود اکسس را مجددا نصب نمایید چون امکانات گفته شده در خود آفیس (اکسس)موجود است . بله در 2007 هم من این فایل را انتقال دادم کار کرد نمونه انتقالی در 2007 جهت مشاهده شما.(البته تصویر زمینه را بعلت سنگین شدن حجم فایل حذف کردم)
موفق باشید