PDA

View Full Version : سوال: مشکل در ATTACH کردن دیتابیس

reza4359
سه شنبه 17 فروردین 1389, 19:23 عصر
سلام دیتابیس من موقع استفاده روی هاست این پغامو میده اگه میشه کمکم کنید.
Cannot open user default database. Login failed.
Login failed for user 'NT AUTHORITY\NETWORK SERVICE'.
File activation failure. The physical file name "C:\MemberSites\MemberSites_AspSpider_Info\rezaiman i\webroot\App_Data\aspnetdb_log.ldf" may be incorrect.

General-Xenon
جمعه 20 فروردین 1389, 11:23 صبح
سلام دوست عزیز...اگر روی سرور ATTACH میکنی...خوب نباید هم نشون بده... Connection رو باید تغییر بدی...اگر local این کارو میکنی مشکل از سیستم خودته.....

Data Source=.;Initial Catalog=DBname;UID=admin;PWD=admin123

موفق باشی...:لبخند:

meysampaknahad
جمعه 20 فروردین 1389, 12:46 عصر
سلام
دوست عزیز ، دیتابیس فقط زمانی در پوشه app_data اضافه میشه که از SqlExpress استفاده کنید.
در غیر اینصورت روی سرور اصلی Sql قرار میگیره.
موفق باشید

BahmanDB
جمعه 20 فروردین 1389, 15:17 عصر
سلام دوست عزیز...اگر روی سرور ATTACH میکنی...خوب نباید هم نشون بده... Connection رو باید تغییر بدی...اگر local این کارو میکنی مشکل از سیستم خودته.....

Data Source=.;Initial Catalog=DBname;UID=admin;PWD=admin123

موفق باشی...:لبخند:

Data Source=site name;Initial Catalog=DBname;UID=admin;PWD=admin123

علی خانمحمدی
جمعه 20 فروردین 1389, 15:32 عصر
سلام دوستان عزیز . من یک وب سایت طراحی کردم با استفاده از دات نت 2 و از بانک SQL Server استفاده میکنه ولی متاسفانه کنترل پنل دوماینم از نرم افزار پارارل استفاده میکنه و نمیشه بانکمو Upload کنم و باید داخل کنترل پنلم از نو یک بانک SQL تعریف کنم ولی نمیشه اون بانکو در آن تعریف کرد . راهنمایی فوری میخوام که چه کار کنم.

Mostafa_Dindar
جمعه 20 فروردین 1389, 16:32 عصر
سلام دوستان عزیز . من یک وب سایت طراحی کردم با استفاده از دات نت 2 و از بانک SQL Server استفاده میکنه ولی متاسفانه کنترل پنل دوماینم از نرم افزار پارارل استفاده میکنه و نمیشه بانکمو Upload کنم و باید داخل کنترل پنلم از نو یک بانک SQL تعریف کنم ولی نمیشه اون بانکو در آن تعریف کرد . راهنمایی فوری میخوام که چه کار کنم.

سلام

در كنترل پنل بايد يك ديتابيس ايجاد كنيد . و يك بك آپ از ديتابيس خودتون در روي كامپيوتر بگيريد و اون رو به ديتابيس جديد در روي سرور Attach كنيد .

در كنترل پنل Parallel Plesk ضمن ايجاد ديتابيس بايد يك كاربر و يك پسورد نيز براي ديتابيستان ايجاد كنيد كه در نهايت بايد از آن نام كاربري و كلمه عبور در ConnectionُString استفاده كنيد .

موفق باشيد

reza4359
جمعه 20 فروردین 1389, 17:18 عصر
سلام

در كنترل پنل بايد يك ديتابيس ايجاد كنيد . و يك بك آپ از ديتابيس خودتون در روي كامپيوتر بگيريد و اون رو به ديتابيس جديد در روي سرور Attach كنيد .

در كنترل پنل Parallel Plesk ضمن ايجاد ديتابيس بايد يك كاربر و يك پسورد نيز براي ديتابيستان ايجاد كنيد كه در نهايت بايد از آن نام كاربري و كلمه عبور در ConnectionُString استفاده كنيد .

موفق باشيد
سلام دوستان اگه میشه بگید این پیغام یعنی چی من فایلهای دیتابیسمو Attach کردم connectionstring هم مشکلی نداره و روی سیستم خودمم خوب کار میکنه ولی روی هاست هنگام ورود به سایت یا ثبت نام این error رو میده :
File activation failure. The physical file name "C:\MemberSites\MemberSites_AspSpider_Info\rezaiman i\webroot\App_Data\aspnetdb_log.ldf" may be incorrect.

علی خانمحمدی
جمعه 20 فروردین 1389, 17:31 عصر
دوست عزیز یک مشکل دیگه هم هست و اون هم اینکه در کنترل پنل فقط فایل های با پسوند .sql رو ایجاد میکنه و به هیچ شکل هم نمیشه از فاییلهای Backup استفاده کرد

Mostafa_Dindar
جمعه 20 فروردین 1389, 18:12 عصر
سلام دوستان اگه میشه بگید این پیغام یعنی چی من فایلهای دیتابیسمو Attach کردم connectionstring هم مشکلی نداره و روی سیستم خودمم خوب کار میکنه ولی روی هاست هنگام ورود به سایت یا ثبت نام این error رو میده :

سلام .

اين يك مشكل فراگير شده كه همه با فايلهاي اس كيو ال اكسپرس تو كامپيوتر لوكال كار ميكنند ولي نميدونند كه چطور از اون در هاست استفاده كنند .

دوست من ، شما بايد فايل وب كانفيگ + كانكشن استرينگ خودتون رو اصلاح كنيد .

مبحث كمي طولاني است ، براي شروع اينجا را مطالعه كنيد (http://www.connectionstrings.com/sql-server-2005) كه مطمنا مفيد خواهد بود .

دوست عزیز یک مشکل دیگه هم هست و اون هم اینکه در کنترل پنل فقط فایل های با پسوند .sql رو ایجاد میکنه و به هیچ شکل هم نمیشه از فاییلهای Backup استفاده کرد

تا جايي كه من اطلاع دارم اينطور نيست . بگرديد پيدا ميكنيد .

موفق باشيد

reza4359
جمعه 20 فروردین 1389, 18:22 عصر
سلام .

اين يك مشكل فراگير شده كه همه با فايلهاي اس كيو ال اكسپرس تو كامپيوتر لوكال كار ميكنند ولي نميدونند كه چطور از اون در هاست استفاده كنند .

دوست من ، شما بايد فايل وب كانفيگ + كانكشن استرينگ خودتون رو اصلاح كنيد .

مبحث كمي طولاني است ، براي شروع اينجا را مطالعه كنيد (http://www.connectionstrings.com/sql-server-2005) كه مطمنا مفيد خواهد بود .

تا جايي كه من اطلاع دارم اينطور نيست . بگرديد پيدا ميكنيد .

موفق باشيد
مهندس خود هاست که رایگانه DATASOURCE رو بهم داده مشکلی یا CONNECTION STRING ندارم ولی بازم نمیدونم چرا این پیغمو میده یکی از دوستان گفت که توی قسمت PROPERTISE فولدر app_data تیک write رو علامت بزن ولی باز هم مشکل حل نشد

raziee
جمعه 20 فروردین 1389, 18:32 عصر

مهندس خود هاست که رایگانه DATASOURCE رو بهم داده مشکلی یا CONNECTION STRING ندارم ولی بازم نمیدونم چرا این پیغمو میده یکی از دوستان گفت که توی قسمت PROPERTISE فولدر app_data تیک write رو علامت بزن ولی باز هم مشکل حل نشد

کم دردسر ترین راه اینه که شما یک بانک جدید در sqlserver ایجاد کنید.
بانکی رو که در sqlserver خودتون هست رو بک آپ بگیرید.
بعد از کنترل پنل هاستتون اون رو restor کنید.

reza4359
شنبه 21 فروردین 1389, 14:56 عصر
کم دردسر ترین راه اینه که شما یک بانک جدید در sqlserver ایجاد کنید.
بانکی رو که در sqlserver خودتون هست رو بک آپ بگیرید.
بعد از کنترل پنل هاستتون اون رو restor کنید.
دیتابیس مشکل open شدن داره میگه نمیتونم دیتابیس پیشفرضو که همون aspnetdb هست رو بازش کنم لطفا یه راه حل مناسب بهم بگید.