PDA

View Full Version : سوال: مديريت خطا

binyaz2003
چهارشنبه 18 فروردین 1389, 21:38 عصر
سلام
من از تابع زير که در همين بخش معرفي شده (البته براي خودم شخصيش کردم اما اصل همينه) ميخوام استفاده کنم.برنامه اي که مينويسم درست اجرا ميشه اما وقتي کار رو بدست اين تابع ميسپارم خطاهايي ميده که نه در لوکال که با wamp کار ميکنم نه رو هاست اين خطا ها رو نميده.
مثلا در يکي از توابعم session_start رو صدازدم که قبل از اون هيچي چاپ نکردم و درست کار ميکنه اما اين تابع اونو خطا ميگيره.
مشکل چيه؟

error_reporting(E_ALL);
ini_set('display_errors',0);
function error($num,$des,$file,$line){
error_log("sath error($num)- tozih:$dest -on file ($file)-LINE:$line",3,'errors.txt');
}
set_error_handler('error');

funpatogh
پنج شنبه 19 فروردین 1389, 00:39 صبح
خوب توضیح و سطح خطا رو ببین متوجه میشی

binyaz2003
پنج شنبه 19 فروردین 1389, 13:55 عصر
مشکل من خود خطا نيست.مشکل من اينه که چرا کدم زماني که از اين تابع استفاده نميکنم يعني هندل کردن خطاها رو به اين تابع نميدم هيچ fatal error يا warning يا هر نوع خطاي ديگه نميگيرم اما با اين من خطا ميگيرم.

امیـرحسین
پنج شنبه 19 فروردین 1389, 16:55 عصر
لطفا یک نمونه از چیزی که میگید رو اینجا قرار بدید. خود کد، نحوه استفاده از تابعتون و متن خطا رو.

binyaz2003
دوشنبه 23 فروردین 1389, 08:52 صبح
مشکل رو پيدا کردم. اين سه کارکتر  نفرين شده.
فکر کنم که در تنظيمات سرورم و همينطور wampserver 2 که رو لوکال دارم گزارش همه خطاها ست نشده باشه که تنها وقتي با تابع مذکور همه خطاها را ميخوام مديريت کنم، خطاي مربوط به فرستادن خروجي قبل از صدا زدن Session_Start رو ميگيرم که با تبديل کد پيج صفحاتي که utf-8 داشتن به utf-8 without BOM در NP++ ديگه خطايي گرفته نميشه.