PDA

View Full Version : سوال: چگونه می توانم Process مورد نظرم را در Task Manager مخفی کنم؟

Torkedana
جمعه 20 فروردین 1389, 10:38 صبح
سلام
من می خوام برنامه ی vb تو پروسس های تسک منیجر معلوم نشه چیکار کنم یعنی نشه end process کردش کسی می دونه خواهشا سریع بگه

Netsky
جمعه 20 فروردین 1389, 21:29 عصر
سلام دوست عزیز .
شما باید به روش بدافزار ها عمل کنی . چون واقعا ابزارهای قدرتمندی هستند که میتونن پردازش رو قطع کنن . شما باید در حقیقت دو برنامه بسازی . یکی همون برنامه اصلیه . یه برنامه هم باید بسازی که چک کنه ببینه آیا اون برنامه اولی در حال اجرا هست یا نه ؟
حالا اگه برنامه اول در حال اجرا نبود باید توسط برنامه دوم اجرا بشه . البته اگه برنامه دوم از کار بیفته همه چی تمومه . پس هر دو برنامه باید قابلیت اجرای همدیگه رو داشته باشن و وجود همدیگه رو در حافظه چک کنن .
این روش یکی از بدافزار ها بود که قبلا در موردش تحقیق کرده بودم .
البته روشی رو هم آنتی ویروس ها دارن که اجازه نمیدن پردازششون از کار بیفته . میتونید در مورد اونا هم تحقیق کنید .
موفق و موید باشید ..............

Torkedana
جمعه 20 فروردین 1389, 22:47 عصر
دستت درد نکنه این در سطح من نیس حالا می شه بگید با vb تسک منیجرو چه جوری از کار بندازم

Netsky
جمعه 20 فروردین 1389, 23:06 عصر
سلام .
اینم یه کد واسه شما :

Const Reg_Path_2 As String = "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\System"
Const Reg_Path_2_SH As String = "Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies \System"
Public Sub Task_Manager(ByVal Disable As Boolean)
If Disable = True Then
Registry.SetValue(Reg_Path_2, "DisableTaskMgr", 1, 4)
Else
Dim TM_Reg As RegistryKey = Registry.CurrentUser.OpenSubKey(Reg_Path_2_SH, True)
TM_Reg.DeleteValue("DisableTaskMgr")
TM_Reg.Close()
End If
End Sub

اگه مقدار True بهش بدی تسک منیجر از کار میفته و اگه هم False بدی ، فعال میشه .
راستی قبلش این Namespace رو هم تعریف کن . در قسمت جنرال بنویس :

Imports Microsoft.Win32

موفق باشی ...........

pouyansaraf
شنبه 21 فروردین 1389, 10:44 صبح
ببخشید من انجام دادم ولی نشد.
ممکنه که در win 7 فرق نکنه؟
من از win7 استفاده میکنم.

Netsky
شنبه 21 فروردین 1389, 12:32 عصر
سلام .

ممکنه که در win 7 فرق نکنه؟
راستش من تا حالا این کد رو در ویندوز 7 تست نکردم ولی در XP کاملا درست کار میکنه .

Netsky
دوشنبه 23 فروردین 1389, 23:23 عصر
آقا مرسی
واقعا ممنون رو ویستا هم کار کرد
سلام دوست عزیز .
دکمه تشکر رو بزن ، چون اینگونه پست ها طبق قوانین سایت پاک میشن .
موفق باشی ..........

Cybersilent
سه شنبه 24 فروردین 1389, 08:10 صبح
به نظر من برای پنهان کردن برنامه کلا بستن Task Manager راه درستی نیست میشه بگید چطوری فقط اسم برنامه رو از لیست پروسه ها پنهان کرد؟
من با وی بی 6 این کار رو کردم اما با دات نت نمی دونم چطوری!

Netsky
سه شنبه 24 فروردین 1389, 11:47 صبح
سلام .

من با وی بی 6 این کار رو کردم اما با دات نت نمی دونم چطوری!
شما میتونید کدی رو که دارید با استفاده از آپگریدر کد VB6 به VB.Net خود ویژوال استدیو به معادل دات نتیش تبدیل کنید .
موفق باشید ...........