PDA

View Full Version : تاپیک بهترین فیلمهای سینمائی ؟؟؟؟!!!!!

بمب منطقی
سه شنبه 27 اردیبهشت 1384, 22:24 عصر
با سلام:
امروز که رفتم بخش چت دیدم یکی از تاپیکهای مورد علاقه من (و همچنین بسیاری از دوستان) یعنی "بهترین فیلمهای سینمائی" ، که یکی از تاپیکهای باسابقه که به تعداد 13-12 صفحه بحث و معرفی فیلمهای سینمائی بود ، حذف شده.
از مدیر (مدیران) بخش چت (مخصوصا جناب آقای کرامتی) خواستارم به این موضوع رسیدگی کنن.
با تشکر فراوان

مهدی کرامتی
سه شنبه 27 اردیبهشت 1384, 23:03 عصر
تاپیک فوق جهت ملایم سازی (Moderation) به بخش ویژه منتقل شده است.

Gladiator
سه شنبه 27 اردیبهشت 1384, 23:13 عصر
تاپیک فوق جهت ملایم سازی (Moderation) به بخش ویژه منتقل شده است.

آقای کرامتی بهتره برای ملایم سازی از دار و دسته بازی توی این سایت جلوگیری کنی .

فان حزب الله هم الغالبون.

همیشه همینطوره ؟ کم کم میگذره نون ریش و پشم خوردن آقای کرامتی عزیز .

مهدی کرامتی
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1384, 02:06 صبح
@برادر گلادیاتور:

اخطار شماره #1:
انتقال تاپیک فوق به بخش ویژه بخاطر زیر پا گذاشتن قوانین توسط شما (درج تصاویر نامناسب) انجام شده است. تکرار نشود.

حدس میزنم چی میخوای جواب بدی: حتی اگر اکانت من در اینجا حذف شود برای من اهمیتی نخواهد داشت. درسته؟

چیزی که اینجا بیش از هر چیزی اهمیت داره رعایت قوانین و حفظ نظم است. بنابراین برای شما مهم باشه یا نباشه رعایت این قوانین و عرف جامعه برنامه نویس برای همه الزامی است، حتی شما دوست عزیز!

دوستانه: یادمه یکبار در جایی گفتی که اینجا خونه منه و هر کاری که بخوام تو خونه ام انجام میدم. لازم میدونم اون ضرب المثل قدیمی رو بهت یادآوری کنم که میگه: "مار هر کجا کج کج میره تو خونه خودش راست میره".

من نمیدونم درباره چی صحبت میکنی. خدا را شکر که هر روز صبح صورتم رو اصلاح میکنم و ریشی ندارم که بابتش نون بخورم.

چیزی که شما نقل قول کردی به من ربطی نداره.

Gladiator
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1384, 08:42 صبح
حدس میزنم چی میخوای جواب بدی: حتی اگر اکانت من در اینجا حذف شود برای من اهمیتی نخواهد داشت. درسته؟

این بستگی به خودت داره ٬‌ اگر اینچنین فکر میکنی منم میگم درسته . ( دلت نشکنه عزیزم )

انتقال تاپیک فوق به بخش ویژه بخاطر زیر پا گذاشتن قوانین توسط شما (درج تصاویر نامناسب) انجام شده است

کدام تصویر نامناسب بود ؟ تصویر روی جلد 2 تا فیلم سینمایی اینقدر شما رو ناراحت میکنه ؟ حتما شما هم میخوای در مورد اسلام ناب محمدی و کم ظرفیت بودن جامعه توضیح بدی (‌یا حداقل مد نظر داری ) ٬ نیازی به توضیح نیست . همه موارد رو دقیقا میدونم و خوب میدونم که همش فقط سر زبون و روی کاغذ حاکمه نه بیشتر .
این مورد رو میتونستید از طریق PM هم اطلاع بدین ٬ یارو میاد درباره فرهنگ و بی فرهنگی صحبت میکنه ٬ حتما خودش خیلی با فرهنگه که بی فرهنگی رو به دیگران نشون میده و بهشون میگه دیدن فیلم سینمایی بی فرهنگیه . ( الان کاری به فرهنگ نداریم ) مورد مهم اینجاست که اگر آقای X اینجا تاپیکی ایجاد میکنه و بدون قصد و منظور چند تا تصویر در راستای چیزی که داره دربارش صحبت میکنه در تاپیکش قرار میده میتونه به راحتی Edit , Delete , Ban و .... بشه ولی کسی که بی ربط و بی پایه و اساس میپره وسط و بدون علم و آگاهی در خلاف جهت محتوای تاپیک به ارشاد دیگران می پردازه از طرف شما همایت هم میشه . ( این خیلی عالیه ) حتما میگی اینطور نیست . ( مهم هم نیست ) ٬ فقط یکجانبه قضاوت نکن .

دوستانه: یادمه یکبار در جایی گفتی که اینجا خونه منه و هر کاری که بخوام تو خونه ام انجام میدم. لازم میدونم اون ضرب المثل قدیمی رو بهت یادآوری کنم که میگه: "مار هر کجا کج کج میره تو خونه خودش راست میره".

حتما مار شما دو رو داره ٬ اگه سکه دو رو داره اسیر دست بازاره . :kaf:
منم الان دارم راست میرم آقای کرامتی عزیز ٬ اگر جایی کج رفتم شما اشاره کن که کجا بوده . من اگر کارم اشتباه باشه حتما قبول میکنم که اشتباه کردم . امیدوارم شما هم همینطور باشی .

این خط رو اصلا با شما نبودم ٬ به در گفتم که دیوار بشنوه . اینجا دیوار زیاد داریم .

من نمیدونم درباره چی صحبت میکنی. خدا را شکر که هر روز صبح صورتم رو اصلاح میکنم و ریشی ندارم که بابتش نون بخورم.

خوبه که هر روز صبح اینکارو میکنی ٬ من نگفتم شما نون ریشت رو میخوری ٬ اون جمله مال شما نبود آقای کرامتی عزیز .

روز خوبی داشته باشی .

Gladiator
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1384, 08:48 صبح
یادم رفت بگم ٬ با رنگ قرمز اخطارت خیلی حال میکنم . :flower: ولی سعی کن بی جهت صفحات رو قرمز نکنی .

موفق باشی .

Delphi-Clinic
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1384, 09:00 صبح
سلام

گلادی دوست من.

احترام بزرگتر رو نگهدار.

برادر کلینیک :(

مهدی کرامتی
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1384, 09:07 صبح
منم الان دارم راست میرم آقای کرامتی عزیز ٬ اگر جایی کج رفتم شما اشاره کن که کجا بوده . من اگر کارم اشتباه باشه حتما قبول میکنم که اشتباه کردم .
برادر من، بنده به شخصه با دو تا تصویر مشکلی ندارم، اما وقتی آدم تو جامعه ای زندگی میکنه باید ببینه عرف اون جامعه چطوره و بر اساس اون عمل کنه.

شما که نمیخوای بخاطر راحتی در عملکرد شخصی ات در اینجا رو تخته کنند و من و شما و خیلی های دیگه بی خونه شویم؟

Gladiator
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1384, 09:20 صبح
احترام بزرگتر رو نگهدار.

آقای احمد عزیز ٬ من کی به آقای مهدی کرامتی بی احترامی کردم که این بار دومم باشه ؟

برادر من، بنده به شخصه با دو تا تصویر مشکلی ندارم، اما وقتی آدم تو جامعه ای زندگی میکنه باید ببینه عرف اون جامعه چطوره و بر اساس اون عمل کنه.

اگر تصاویر مشکلی داشت میتونستید فقط تصاویر رو حذف کنید ٬ مشکلی هم پیش نمی آمد .

شما که نمیخوای بخاطر راحتی در عملکرد شخصی ات در اینجا رو تخته کنند و من و شما و خیلی های دیگه بی خونه شویم؟

نه من میخوام در اینجا تخته شه ٬ نه کسی بی خونه بشه ٬ 4 تا فیلم معرفی کردیم دیگه هم نمیکنیم تا نه در اینجا تخته شه نه ملت رو بی فرهنگ کنیم . ولی اون عمو یادش باشه بی فرهنگی از خودشه .

روز شما هم خوش . :flower:

Delphi-Clinic
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1384, 09:24 صبح
آقای احمد عزیز ٬ من کی به آقای مهدی کرامتی بی احترامی کردم که این بار دومم باشه ؟

اوکی عزیز جان

تمومش کن لطفا :(

Gladiator
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1384, 09:26 صبح
از نظر من که تمام شدست ٬ چون چیزی شروع نشده بود که تمام بشه . موفق باشی احمد جان .

ویندوز کار
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1384, 18:54 عصر
من قصد ادامه دار کردن این مطلب رو ندارم. ولی تذکر دادن یکسری از مطالب رو بر خودم لازم می دونم.

همه موارد رو دقیقا میدونم و خوب میدونم که همش فقط سر زبون و روی کاغذ حاکمه نه بیشتر .
دلیل نمیشه چون یک گروه در یک جامعه به چیزی اهمیت نمی دهند و یا اینکه مساله رو زیر پا می زارن، شخص من هم بخوام اون رو مد نظر نداشته باشم.

حتما خودش خیلی با فرهنگه که بی فرهنگی رو به دیگران نشون میده و بهشون میگه دیدن فیلم سینمایی بی فرهنگیه .
لطفا سعی کنید که بحث رو به مجادله و مغلطه نکشونید. اگر واقعا مایل به بحث علمی و عقلی هستید پس دلیلی نداره که به مسخره کردن یک گروه خاص بپردازید و یا اینکه اعتقادات گروه مذکور رو زیر سوال ببرید.

والسلام

Gladiator
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1384, 20:05 عصر
دلیل نمیشه چون یک گروه در یک جامعه به چیزی اهمیت نمی دهند و یا اینکه مساله رو زیر پا می زارن، شخص من هم بخوام اون رو مد نظر نداشته باشم.

من اینو نوشتم چون دقیقا بازتاب این مورد در این سایت هم به چشم میخوره .

لطفا سعی کنید که بحث رو به مجادله و مغلطه نکشونید. اگر واقعا مایل به بحث علمی و عقلی هستید پس دلیلی نداره که به مسخره کردن یک گروه خاص بپردازید و یا اینکه اعتقادات گروه مذکور رو زیر سوال ببرید.

شما میتونی عقیده خودت رو به دیگران بگی ( بی فرهنگی بودن دیدن فیلم ) من نمیتونم حتی جواب شما رو بدم ؟

من جواب شما رو میدم در تاپیک رو میبندن ٬ اخطار میدن ٬ میگن احترام بزرگتر رو بذار و خلاصه همه چیز بر عیله من در حال حرکته ( البته اصلا مهم نیست ) شما عقاید خودت رو آشکارا جار میزنی کسی نمیگه خرت به چند منه پسر ؟ ( این هم مهم نیست ) تو فقط وقتی میتونی بگی عقاید دیگران رو مسخره نکن که خودت اینکارو نکرده باشی .

تفاوت زیادی هست بین تمام اون کسانی که فقط میگن و عمل نمیکنن و کسانی که میگن و عمل میکنن و کسانی که نمیگن و عمل میکنن .

M-Gheibi
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1384, 20:55 عصر
سلام
آقایون تمومش کنید. :sad2: با هر دو هستم. اگر با هم مشکل دارید از طریق PM برطرفش کنید.

ممنون

ویندوز کار
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1384, 21:07 عصر
شما عقاید خودت رو آشکارا جار میزنی
میشه بگید که غیر آشکارا جار زدن چطوری میشه؟

من جواب شما رو میدم در تاپیک رو میبندن ٬ اخطار میدن
ببین دوست عزیز، شما می تونید به راحتی این کار رو بکنید. اما نه با جوسازی علیه یه گروه خاص و یا زیر سوال بردن عقاید اونها.

تو فقط وقتی میتونی بگی عقاید دیگران رو مسخره نکن که خودت اینکارو نکرده باشی .
من الان هم عرض می کنم که من مسخره نکردم. من فقط عقیدم رو گفتم. ولی شما عوض اینکه دلیل من رو جویا بشید، جوسازی کردید.

Gladiator
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1384, 22:28 عصر
میشه بگید که غیر آشکارا جار زدن چطوری میشه؟

خودت خوب بلدی ٬ عموما امثال شما ننه من غریبم بازی رو خوب در میارن از خودشون .

ببین دوست عزیز، شما می تونید به راحتی این کار رو بکنید. اما نه با جوسازی علیه یه گروه خاص و یا زیر سوال بردن عقاید اونها.

این جوسازی یک واژه جدیده که دارم میشنوم ٬ خودت هم نمیدونی داری چی میگی . من عقیده کسی رو زیر سوال نمیبرم تا زمانی که امثال شما با عقاید خودتون بحثی رو شروع نکنید ٬ تو به راحتی میگی دیدن فیلم سینمایی بی فرهنگی و انتظار داری کسی نگه حرفت چرت و بی ربطه .

من الان هم عرض می کنم که من مسخره نکردم. من فقط عقیدم رو گفتم. ولی شما عوض اینکه دلیل من رو جویا بشید، جوسازی کردید.

جوسازی ٬ یادم باشه امشب قبل از خواب یه صفحه از روش بنویسم تا حداقل یاد بگیرم . تو فقط عقیدتو گفتی و کسی که عقیدشو میگه باید منتظر شنیدن عقاید دیگران هم باشه ٬ نیازی نیست من دلیل تورو جویا بشم چرا که حرفت بچه گانه تر و بی پایه و اساس تر از اونی بود که ازت بپرسم .

شما به با فرهنگ بودن خودت برس و کاری هم به بی فرهنگ ها نداشته باش ٬ میتونی وارد تاپیک بی فرهنگ ها نشی تا خدایی نکرده تصویر ناموزونی در برابر چشمان پاکت نمایان نشه و خدایی نکرده در فرهنگ غنی شما تاثیر منفی نداشته باشه . حداکثر کاری که میتونی بکنی اینه که دعا کنی خداوند ما را به راه راست هدایت نماید .

در پایان خدمتت عرض میکنم اگر دوست داری کل کل کنی من مشکلی ندارم ولی ممکنه مطالبی رو از طرف من بخونی که برات چندان خوش آیند نباشه . موفق باشی .

آقای غیبی So Sorry .

ویندوز کار
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1384, 23:06 عصر
تو به راحتی میگی دیدن فیلم سینمایی بی فرهنگی و انتظار داری کسی نگه حرفت چرت و بی ربطه .
خوبه دلیلش رو بفرمایید.

من به این بحث بی نتیجه پایان می دم. من نمی تونم با شخصی که به جای بکار بردن عقل و منطق برای اثبات مدعای خودش، از هر گونه بی حرمتی، تشویش افکار عمومی، جوسازی ( :wise2: )، و ... فروگذار نیست، به بحث منطقی و درست بنشینم.

ولی حاضرم برای اثبات مدعای خودم یه دوجین آیه و حدیث (البته اونهایی که در درست بودنش میشه در ماه رمضان قسم حضرت عباس خورد)، و مباحث فلسفی و منطقی براتون بیارم. البته این در شریطی خواهد بود که شخص مقابل من استفاده از مباحث عقلی و نقلی رو برای اثبات یه مطلب قبول داشته باشه.
ولی نمی دونم شما چطور می خواید مدعای خودتون رو ثابت کنید.

Developer Programmer
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1384, 23:29 عصر
Gladiator
کاربر طلایی
عضو شده در: 11 بهمن 1381
تعداد پست ها: 2258
---
گلی جون ... عزیزترینم ... :confy2:

بمب منطقی
پنج شنبه 29 اردیبهشت 1384, 01:25 صبح
اینجا چه خبره. ای وای بر من که این تاپیک رو باز کردم و باعث جنگ و جدل شدم.
بابا حرف من این بود که چرا عوض سانسور به کل حذفش کردید.هر چند که از نظر من چیزه سانسوریئی نبود. ولی خوب کاریش نمیشه کرد. این اقتضای مملکت ماست!!!!
من از مدیر بخش چت (و همچنین جناب کرامتی) گلایه دارم که چرا عوض سانسور (که کار زیادی نداشت) تاپیک مربوطه رو به کل حذف کردید و

جهت ملایم سازی (Moderation) به بخش ویژه .
منتقلش کردید تا این بحث و جدل به وجود بیاد.
در هر حال کاریه که شده . اینطور که معلومه تاپیک دوباره به کار افتاده و من از این موضوع خوشحالم چون فقدان این تاپیک برای من یکی که درد آور بود :D
حالا رضا جان شما کوتاه بیا و گلادی جان شما هم بزرگواری کن و گیر نده و به کل بی خیال . :flower:

مهدی کرامتی
پنج شنبه 29 اردیبهشت 1384, 02:19 صبح
تاپیک بدلیل منحرف شدن از بحث اصلی قفل شد.