PDA

View Full Version : سوال: url rewiting

webman
جمعه 20 فروردین 1389, 14:15 عصر
با سلام
در باره url rewriting دوستان صحبت کرده اند و من هم توانستم از آنها استفاده کنم یکی از ابزارهای ساده که در www.UrlRewriting.net (http://www.UrlRewriting.net) موجود است و استفاده کردم
اما سوال من که یک مثال آن در فایل ضمیمه موجود است این است که show.aspx به همراه کوئری استرینگ با آدرس show-(.+).htm باز نویسی میشود یعنی در آدرس بار و لینکها مشکلی نداریم و show-5.htm را می بینیم اما در button وقتی موس را روی آن میبریم در قسمت پایین صفحه منظورم در status bar عبارت show.aspx?id=5 را می بینیم خوب اینجا تمام موارد بعبارتی آشکار میشود آیا راهی هست که در این قسمت نیز تغییرات اعمال شود یا چیزی قابل مشاهده نباشد
البته این مورد در IE7 بدین صورت است ودر firefox3.6 هیچ آدرسی مشاهده نمی شود

و سوال دیگر چگونه می توان با همین ابزار default.aspx را نیز که در ابتدا وارد سایت میشویم به صورت default.htm مشاهده کرد

shahab2005
یک شنبه 11 دی 1390, 11:14 صبح
فایل راهنما را با دقت زیاد مطالعه کنید و حالت های دیگر را بررسی کنید مثلا
<rewrites> <add name="xxxx" virtualUrl="xxxxxx" destinationUrl="xxxxxx" ignoreCase="true" rewriteUrlParameter="ExcludeFromClientQueryString"/></rewrites>

mahmood_4246
یک شنبه 11 دی 1390, 16:26 عصر
کلن بیخیال url rewiting شو .. بعدها اذیتت میکنه .. از routing و mapping استفاده کن

persian_bigboy
یک شنبه 11 دی 1390, 22:28 عصر
میشه دلیل بیاری که Urlrewiting چرا بعدا مشکل ایجاد میکنه ؟ من استفاده کردم در خیلی پروژه های بزرگم ولی مشکلی نداشتم ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

mahmood_4246
دوشنبه 12 دی 1390, 18:46 عصر
بزرگترینش اینه که آدرس ها به هم میریزه .. از عکس گرفته تا چیزهای دیگه
بعدش routing خیلی راحت تر پیاده سازی میشه تا Urlrewiting

hamid_shrk
چهارشنبه 14 دی 1390, 14:03 عصر
سلام
اگه میشه کمی درباره routing مطلب یگذارید...
تو این پست کامل توضیح دادم
http://barnamenevis.org/showthread.php?317763-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-url-routing-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D9%86%D8%AA-4

programer-ir
چهارشنبه 14 دی 1390, 15:28 عصر
با تمام این توضیحات یک جاهایی css ها رو بهم می ریزه......

imanasp
چهارشنبه 10 خرداد 1391, 11:35 صبح
من تو صفحاتم از روش Cross page posting کردم توی ایبوک UrlRewriting 2.0 گفته شده:

We are also sorry to tell you,that Cross Page Posting are not avaibale yet disabling security check
یعنی من باید از server.transfer استفاده کنم؟؟؟