PDA

View Full Version : نیازمند به برنامه نویس حرفه ای

irantrack
جمعه 20 فروردین 1389, 22:46 عصر
سلام
یه کار برنامه نویسی هست . به این صورت که میخوام برام یه برنامه بنویسن برام ، که این برنامه یا اسکریپت یا اسپایدر یا هرچی ، میره توی یک سایت ، مطالب اون سایتو برمیداره و توی دیتابیس سایت ما کپی میکنه . به همراه عکس های مطلب و ...
حالا ممکنه مثلاً روزی 1000 تا مطلب باید از ائن سایت بخونه و توی سایت من وارد بکنه . کسی هست بتونه همچین چیزی رو برام پیاده کنه ؟

yasgig
شنبه 21 فروردین 1389, 21:58 عصر
با سلام
شما چجور اطلاعاتی رو می خواین وارد سایت خودتون کنین؟مثلا اگه اخبار سایتهای معتبر رو بخواین از طریق سایت خودتون نشون بدین می شه از طریق rss reader این کارو کرد.یا محتوای یه صفحه از سایت رو بگیریم و براتون توی بانک اطلاعاتی ذخیره کنیم.روند کار هم به این صورته که کارو می سپاریم به کرون.این کرون هر دقیقه این کارو واسه شما میکنه.لطفا کمی بیشتر توضیح بدین که می خواین چی کار کنین.در ضمن می تونیم از طریق regax،curl یا file_get این کارو واسطون انجام بدم.توضیحاتت رو اینجا بده ولی در مورد قیمت از طریق سایت با من در ارتباط باش.
http://yasgig.ir/?page=contact
موفق باشید!

irantrack
شنبه 21 فروردین 1389, 23:19 عصر
سلام
متاسفانه سایتی که میخوام اینکارو بکنم ار اس اس نداره . یه سایت ایرانیه . باید محتوا از خود صفحه خونده بشه . ادرس سایتشو برات میفرستم ببین میتونی کاری بکنی یا نه

Mohammadrezag
شنبه 21 فروردین 1389, 23:30 عصر
بهتون پيغام خصوص زدم چك كنيد
email : eghlidonline[at]yahoo.com

irantrack
یک شنبه 22 فروردین 1389, 00:44 صبح
متاسفانه من نمیتونم جواب پیام خصوصی بدم تا 20 پسته نشم :کف:

Mohammadrezag
یک شنبه 22 فروردین 1389, 01:06 صبح
خوب ، اين ياهو آي دي منه : eghlidonline
اينم ايميلم : eghlidonline[at]yahoo.com

Mah
یک شنبه 22 فروردین 1389, 10:58 صبح
سلام .
من هم آماده ام .
قبلا چنين كاري را انجام داده ام ....

اگر هنوز مايل هستيد تماس بگيريد .

ID , Email : ma2004_1[@]yahoo.com (ma2004_1@yahoo.com)