PDA

View Full Version : سوال: به هم ریختگی اجزا فرم در زمان اجرا

reza_first1
شنبه 21 فروردین 1389, 00:34 صبح
با عرض سلام خدمت دوستان من پروژه فارغ التحصیلیم طراحی وب سایت با asp.net , c# است و به یک مشکل در طراحی صفحاتم بر خوردم اینکه بعد از اجرا متوجه شدم زمانی که صفحه به صورت ماکزیماز باز نیست اجزا صفحه بهم ریخته است و هیچ چیز جای خودش نیست و مشکل دیگه ای که متوجه شدم اینه زمانی که پروژه رو روی لب تاب اجرا کردم دیدم اندازه صفحاتم کوچک و بزرک و به هم ریخته است چون رزولیشن لب تاب با رزولیشن کامپپوتری که صفحات رو طراحی کردم فرق داشت بعد از جستجو متوجه شدم باید از table یا div در طراحی صفحات استفاده کنم ولی چون طرز کار با table و div رو یاد ندارم هنوز نتونستم مشکلم رو حل کنم از دوستانی که در این مورد تجربه دارن می خواستم من رو راهنمایی کنن و اگر مقاله یا pdf ای در این زمینه دارن برام بزارن یا آدرسی دانلود رو برام بزارن متشکر میشم اگه مطلبی با مثال باشه که بتونم بطور عملی انجام بدم خیلی بهتره .

maxpayn2
شنبه 21 فروردین 1389, 09:08 صبح
www.ebookshare.net

roomezonline
جمعه 22 مرداد 1389, 06:26 صبح
www.ebookshare.net (http://www.ebookshare.net)

دقیقا اینم مشکل منه
اصلا کلا من با طراحی ظاهری با وی بی مشکل دارم . میشه راهنمایی کنید

man of rebellious being
جمعه 22 مرداد 1389, 07:58 صبح
سلام

از table تا جایی که می توانید استفاده نکنید همه ی کنترل ها رو تو div بذارید واز طریق style به انها css بدید بخصوص float width height و یادتون باشه حتما relative کار کند نه absoloute و تا انجا که من می دونم بهترین کتاب تو این زمینه the css anthology است

roomezonline
جمعه 22 مرداد 1389, 14:46 عصر
سلام

از table تا جایی که می توانید استفاده نکنید همه ی کنترل ها رو تو div بذارید واز طریق style به انها css بدید بخصوص float width height و یادتون باشه حتما relative کار کند نه absoloute و تا انجا که من می دونم بهترین کتاب تو این زمینه the css anthology است
متشکر از جوابتون
امکانش هست یه مثال کوچول که فقط صفحه بندی شده رو در اختیارمون بذارید

Peyman.Gh
جمعه 22 مرداد 1389, 16:31 عصر
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=217788

aserfg
جمعه 22 مرداد 1389, 19:08 عصر
با سلام اصولا همه در ابتدای آشنایی با asp.net همین مشکل ر دارند مشکل استفاده از تیبل یا ... فلان عنصر نیست بلکه استفاده نکردن از css است

man of rebellious being
جمعه 22 مرداد 1389, 23:34 عصر
مشکل استفاده از تیبل یا ... فلان عنصر نیست

لطفا اشتباه نکنید من نگفتم مشکل در استفاده از table است بلکه پیشنهاد دادم حا لا که مخوان css یاد بگیرن راه درست رو انتخاب کنند

roomezonline
جمعه 22 مرداد 1389, 23:51 عصر
لطفا اشتباه نکنید من نگفتم مشکل در استفاده از table است بلکه پیشنهاد دادم حا لا که مخوان css یاد بگیرن راه درست رو انتخاب کنند

دوست عزیز من میخوام صفحه بندی رو به طور صحیح با css یاد بگیرم . به عنوان یک تازه کار در این زمینه باید از کجا شروع کنم . لطفا چند تا منبع و در صورت امکن مثال پیشنهاد بدید
با تشکر

man of rebellious being
شنبه 23 مرداد 1389, 01:00 صبح
CSS ZEN GARDEN بهترین گزینه است