PDA

View Full Version : سوال: ساخت Save As در مرورگر!

Black Shadow
شنبه 21 فروردین 1389, 18:20 عصر
با سلام.
حتما در Web Browser ها گزینه ای به نام Save As رو دید که یک صفحه رو به صورت کامل با تمام تصاویر و ... روی هارد دانلود میکنه! من میخوام یک Web Browser بنویسم که با فشار دادن یک Button اون صفحه رو به صورت کامل و با تمام تصاویز ذخیره کنه! البته میدونید که وقتی توی مرورگرهایی مثله IE یا Fire Fox این کار رو میکنید همراه با فایل HTML یک فولدر هم با همون نام ساخته میشه و بعد اونجا تصاویر ذخیره میشه!
اگر ممکنه یکی از دوستان در این مورد من رو راهنمایی کنه!

Black Shadow
سه شنبه 24 فروردین 1389, 09:36 صبح
دوستان لطفا یه نفر راهنمایی کنه!
من یه سری Source برداشتم ولی توی هیچ کدوم کد مربوط به Save As زده نشده! مشکل اصلی اینه که چطور میشه تصاویر رو به صورت جداگانه از HTML جدا و Save کرد.

اَرژنگ
سه شنبه 24 فروردین 1389, 10:48 صبح
دوستان لطفا یه نفر راهنمایی کنه!
من یه سری Source برداشتم ولی توی هیچ کدوم کد مربوط به Save As زده نشده! مشکل اصلی اینه که چطور میشه تصاویر رو به صورت جداگانه از HTML جدا و Save کرد.

تصاویر از HTML جدا هستند، درHTML باید تگهایه img را جمع آوری کنید و تصاویر را دانلود کنید.

البته روش بالا روش دستیه، باید همه چی را خودتان بنویسید، به جایه اینکار اگر از WebBrowser استفاده کنید مثال SaveAs دارد.

mehdi.mousavi
سه شنبه 24 فروردین 1389, 11:39 صبح
دوستان لطفا یه نفر راهنمایی کنه! من یه سری Source برداشتم ولی توی هیچ کدوم کد مربوط به Save As زده نشده! مشکل اصلی اینه که چطور میشه تصاویر رو به صورت جداگانه از HTML جدا و Save کرد.

سلام.
برای اینکار باید یک HTML Parser داشته باشید. توصیه من، گرفتن و بررسی Source یکی از مرورگرهای Open Source هستش.

موفق باشید.