PDA

View Full Version : سوال: باز كردن صفحه جديد در GridView

__masoud__
یک شنبه 22 فروردین 1389, 00:46 صبح
دوستان من يك برنامه دارم كه يكسري اطلاعات رو از بانك اطلاعاتي ميگيره و با GridView نمايش مي ده داخل GridView يك LinkButton گذاشتم كه وقتي كاربر مي خواد اطلاعات اضافه در مورد اون ركورد رو بخونه با كليك روي اين لينك وارد صفحه ديگه بشه و جزئيات رو نشون بده اگه ممكنه نحوه انتقال از صفحه اول به صفحه دوم رو كه در صفحه دوم اطلاعات بيشتر نشون داده بشه راهنماييم كنيد ممنون ميشم

mohsen_zelzela00
یک شنبه 22 فروردین 1389, 00:51 صبح
دوستان من يك برنامه دارم كه يكسري اطلاعات رو از بانك اطلاعاتي ميگيره و با GridView نمايش مي ده داخل GridView يك LinkButton گذاشتم كه وقتي كاربر مي خواد اطلاعات اضافه در مورد اون ركورد رو بخونه با كليك روي اين لينك وارد صفحه ديگه بشه و جزئيات رو نشون بده اگه ممكنه نحوه انتقال از صفحه اول به صفحه دوم رو كه در صفحه دوم اطلاعات بيشتر نشون داده بشه راهنماييم كنيد ممنون ميشم

می تونی از QueryString استفاده کنید به این صورت که در اون لینکی که درون grid گذاشتید id اون رکورد رو میدید به querystring و در صفحه مقصد اون Id رو از querystring می خونید و با استفاده از یک select ساده اطلاعات رو از database خودتون می خونید

__masoud__
یک شنبه 22 فروردین 1389, 01:05 صبح
توي چند سايت ديگه ديده بودم نوشته بودن كه از طريق QueryString ميشه سايت رو هك كرد . در مورد امنيت QueryString اطلاعاتي داريد ؟

mohsen_zelzela00
یک شنبه 22 فروردین 1389, 01:13 صبح
توي چند سايت ديگه ديده بودم نوشته بودن كه از طريق QueryString ميشه سايت رو هك كرد . در مورد امنيت QueryString اطلاعاتي داريد ؟

دوست عزیز می تونی در تاپیک زیر موارد حوبی رو یاد بگیری
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=91241&page=3