PDA

View Full Version : Server Error in '/Website' Application

mamizadeh
یک شنبه 22 فروردین 1389, 09:23 صبح
با سلام
دوستان من وقتی کل وب سایت هایی رو که کار کردم می خوام بالا بیارم با این خطا مواجه می شم

System.ServiceModel.Diagnostics.DiagnosticTrace..c tor(System.ServiceModel.Diagnostics.TraceSourceKin d, System.String, System.String)
Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.MethodAccessException: System.ServiceModel.Diagnostics.DiagnosticTrace..c tor(System.ServiceModel.Diagnostics.TraceSourceKin d, System.String, System.String)

Source Error:

aminghaderi
یک شنبه 22 فروردین 1389, 18:00 عصر
معمولا در هنگام آپلود یه ارور مربوط به ریموت مودی در وبکانفیگ می گیری که چارش یه خط کد هست؟!
من الان باسیستم بیرون کانکت شدم و منزل دسترسی به اینترنت ندارم ولی شما یه سرچ در باره تنظیمات وب کانفیگ بزن شاید مشکلتون حل شه ؟! من شخصا غیر ازاین مشکل به مشکلی دیگه برنخوردم.
اهان یه مسئله دیگه هم هست و اون روش امنیتی سایتتون هست اگه با Application ساخته باشین ، امکان داره سرور Error بگیره ولی اگه session استفاده کردید ، که هیچ.
به نظر من خطا مربوط به PageConfigration هستش.
ولی بسته به سایت شما و کاری که انجام میده هم داره ، من با تصور به اینکه یه پرتال خبری ساده هست نظرم رو گفتم.
موارد ذکر شده منوط بر اینه که شما سایت رو درلوکال به صورت کامل بدون خطا اجرا کرده باشید و فقط در سرور مشکل داشته باشید.
موفق باشید.

mehdi.mousavi
یک شنبه 22 فروردین 1389, 18:13 عصر
با سلام دوستان من وقتی کل وب سایت هایی رو که کار کردم می خوام بالا بیارم با این خطا مواجه می شم

سلام.
این خطا ممکن دلائل زیادی داشته باشه، که دو تا از مهمترینهاش، خراب بودن IIS/.NET FX و اجرا بصورت Partial Trust هستش. اگر برنامه بدون تغییر به این وضعیت افتاده، .NET Framework رو Uninstall کنید، IIS رو هم Uninstall کنید، سپس ابتدا IIS و بعد .NET FX رو نصب کنید. بخاطر داشته باشید که حتما Service Pack مربوطه رو نیز نصب کنید. چون در برخی موارد عدم نصب SP باعث این خطا میشه (بخصوص هنگام استفاده از Component های Telerik).

موفق باشید.