PDA

View Full Version : ارور هنگام نصب برنامه در صورتيكه روي سيستم خودم ارور نداره

csharpprogramer88
یک شنبه 22 فروردین 1389, 14:29 عصر
سلام به همه دوستان
من براي پروژه اي setup درست كردم ولي پس از نصب بر روي سيستم مقصد ارور مي ده در برنامه از dotnetbar استفاده كردم و ديتابيس هم اس كيو ال سرور و از كريستال ريپورت هم استفاده كردم البته dotnetbar بدون مشكل اجرا شده و بانك را هم در debug پيش فايل exe قرار دادم

Shahram_Shobeiri
یک شنبه 22 فروردین 1389, 14:49 عصر
ارور که کاملاً مشخصه که چیه. میگه نمی تونه دیتا بیس khanevade رو باز کنه. بانک رو در سرور attach یا restore کردید؟

csharpprogramer88
یک شنبه 22 فروردین 1389, 20:49 عصر
دوست عزيز من موقع ساخت ستاپ بانك را در پوشه ديباگ قرار دادم و كانكشن استرينگ مورد استفاده هم اينه :

con = new SqlConnection("Data Source=.\\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirecto ry|\\khanevade.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True");

آيا بازهم بايد بانك را اتچ كنم اگر آره راهي داره كه بتونم حالت عادي خود برنامه اين كاررا انجام بده يعني موقع ساخت ستاپ خود نرم افزار بتونه اين كار را انجام بده بدون اينكه كاربر دخالتي داشته باشه .
من موقع ساخت ستاپ چه prerequisites را بايد اصافه كنم . محتويات Application folder را در تصوير زير مي بينيد

اساتيد محترم اين ارور ميتونه از يوزر سيستم مشتري باشه

csharpprogramer88
یک شنبه 22 فروردین 1389, 20:50 عصر
دوست عزيز من موقع ساخت ستاپ بانك را در پوشه ديباگ قرار دادم و كانكشن استرينگ مورد استفاده هم اينه :

con = new SqlConnection("Data Source=.\\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirecto ry|\\khanevade.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True");

آيا بازهم بايد بانك را اتچ كنم اگر آره راهي داره كه بتونم حالت عادي خود برنامه اين كاررا انجام بده يعني موقع ساخت ستاپ خود نرم افزار بتونه اين كار را انجام بده بدون اينكه كاربر دخالتي داشته باشه .
من موقع ساخت ستاپ چه prerequisites را بايد اصافه كنم . محتويات Application folder را در تصوير زير مي بينيد

اساتيد محترم اين ارور ميتونه از يوزر سيستم مشتري باشه