PDA

View Full Version : سوال: نحوه نمايش تكست باكس در محل دلخواه در فرم

Seyed_Hamid
دوشنبه 23 فروردین 1389, 18:05 عصر
سلام تقديم به همه
فرض كنيد در يك فرم تعداد زيادي تكست باكس و كمبو باكس جهت دريافت اطلاعات از كاربر وجود داشته باشه كه همه آنها در ابتدا نمايش داده نمي شوند(به جز كمبوباكس اصلي) و پس از انتخاب نوع اطلاعات از كمبو باكس اصلي ، تعدادي از آنها بايد نمايش داده شوند البته مي توان هر نوع را در يك فرم جداگانه طراحي نمود ولي هدف من يادگيري نحوه تنظيم محل نمايش تكست باكسها و كمبوباكسها در فرم با توجه به مقادير كمبوباكس اصلي است.مثلن اگر مورد 1 انتخاب شد تكست باكسهاي 2و3و4و5 نمايش داده شوند و اگر مورد 2 انتخاب شد تكست باكسهاي 4و5و6 نمايش داده شوند.
ممنونم

siavash_skh
سه شنبه 24 فروردین 1389, 13:47 عصر
با سلام

با فعال و غیر فعال شدن تکست باکس ها مشکلت حل نمیشه ؟
یعنی اگه مثلا کمبو باکس گزینه ی 1 بود تکست باکس های 1و2و3 فعال و قابل ورود اطلاعات بشن و اگه کمبو 2 بود 4و5و6 فعال بشن

Seyed_Hamid
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 22:56 عصر
سلام تقديم به همه
فرض كنيد در يك فرم تعداد زيادي تكست باكس و كمبو باكس جهت دريافت اطلاعات از كاربر وجود داشته باشه كه همه آنها در ابتدا نمايش داده نمي شوند(به جز كمبوباكس اصلي) و پس از انتخاب نوع اطلاعات از كمبو باكس اصلي ، تعدادي از آنها بايد نمايش داده شوند البته مي توان هر نوع را در يك فرم جداگانه طراحي نمود ولي هدف من يادگيري نحوه تنظيم محل نمايش تكست باكسها و كمبوباكسها در فرم با توجه به مقادير كمبوباكس اصلي است.مثلن اگر مورد 1 انتخاب شد تكست باكسهاي 2و3و4و5 نمايش داده شوند و اگر مورد 2 انتخاب شد تكست باكسهاي 4و5و6 نمايش داده شوند.
ممنونم
با سلام مجدد
منظورم را در نمونه فايل پيوستي مطرح كرده ام
ممنون

kamkam1
پنج شنبه 26 فروردین 1389, 10:40 صبح
سلام
همانطوری که خواستید انجام می شود.

Seyed_Hamid
یک شنبه 29 فروردین 1389, 13:36 عصر
سلام
همانطوری که خواستید انجام می شود.

kamkam1 عزيز
سلام
ممنونم ولي منظورم تكست باكسهاي زير كمبوباكس سمت راست بود و موارد سمت چپ را جهت بيان منظورم ذكر كرده ام

Seyed_Hamid
پنج شنبه 02 اردیبهشت 1389, 12:25 عصر
سلام
دوستان گرامي
شايد سوالم خيلي ابتدايي باشه ولي حداقل از شما بزرگواران انتظار راهنمايي دارم
لطفن به سوال من هم پاسخ بديد
ممنون

kamkam1
جمعه 03 اردیبهشت 1389, 02:19 صبح
سلام
این نمونه راهم ببینید.

Seyed_Hamid
جمعه 03 اردیبهشت 1389, 11:01 صبح
سلام
این نمونه راهم ببینید.
kamkam1 عزيز
سلام و ممنون
در تصاوير پيوستي ، منظورم را دقيقتر بيان كردم
مي خواهم وقتي كاربر از Combo1 گزينه 1 را انتخاب كرد ، چيدمان ساير فيلدها دقيقا به صورت موجود در تصوير combo1--1 باشه و اگر كاربر گزينه 2 را انتخاب كرد ، چيدمان ساير فيلدها دقيقا به صورت موجود در تصوير combo1--2 باشه و در حقيقت نمي خواهم كه فاصله اي بين آنها وجود داشته باشه.
سپاسگزارم

kamkam1
شنبه 04 اردیبهشت 1389, 00:05 صبح
سلام

دوست عزیر فکرکنم منظور شمارا این دفعه متوجه شدم .

موفق باشید .