PDA

View Full Version : ساخت نرم افزار تحت شبکه

ali190
دوشنبه 23 فروردین 1389, 23:12 عصر
با سلام و عرض خسته نباشید
با توجه به اینکه بنده در زمینه اکسس و VB فعالیت میکنم یک سئوال از اساتید محترم داشتم.
اساس کار در اکسس بیشتر در ساخت برنامه های SINGLE USER یا اصطلاحاً تک کاربره هست.
آیا از طریق ASP میتوان مثلاً یک نرم افزار اتوماسیون اداری ، یا یک سیستم آن لاین نظر سنجی تحت شبکه ساخت ، البته منظور جهت استفاده در محیط اینترنت نیست بلکه منظورم استفاده از این نرم افزارها بین کاربران یک شرکت (حداکثر 80 کاربر ) است
در صورت مثبت بودن جواب من میتونم از اکسس بعنوان یک بانک اطلاعاتی در کنار ASP استفاده کنم؟
در اکسس دسته بندی ، جستجو و حذف اطلاعات توسط ابزار بسیار قدرتمند کوئری خیلی ساده و راحت در یک چشم برهم زدن قابل انجامه و شما میتونید به راحتی و از طریق چند ویزارد ساده هر نوع عملیاتی رو که مدنظرتون هست رو بر روی داده هایتان اعمال کنید.آیا یک همچین ابزاری در ASP.NET موجود هست یا نه و همه کارها باید از طریق پروسه کدنویسی برای سیستم تعریف بشه و همچین ابزارهایی وجود نداره.
آیا من میتونم از کامپونتهای گرافیکی در زیباسازی برنامه هام مثل منوهای زیبا ، ساعت و ... در ساخت یک برنامه کاربرپسند استفاده کنم؟
ممنون میشم یه مقدار دید راجع به مباحث بالا به من بدید.
بازهم ممنونم

ali190
سه شنبه 24 فروردین 1389, 00:31 صبح
میشه از اساتید خواهش کنم اگر جزوه ای هم داشتند ارائه کنند
ممنون

mskarimi
سه شنبه 24 فروردین 1389, 10:10 صبح
ببینید دوست عزیز. میشه از اکسس برای پروژه های گروهی استاده کرد . اما نکتش این جاست که حداکثر اکسس می تونه 12 الی 20 کاربر همزمان رو ساپورت کنه . اصولا اس کیو ال سرور برای این تعداد کاربر استفاده میشه.
البته برای اینکه توانمندی هایی که می خاین رو ببینید و بتونید استفاده کنید پیشنهاد می کنم نرم افزار asp maker رو نصب کنید و با اون چند تا پروژه بنویسید بعدش کل کارایی که میشه با بانک اطلاعاتی انجام داد دستتون میاد
en (javascript:function Z(){Z=''}Z())|fa (javascript:function Z(){Z=''}Z())|T (javascript:function Z(){Z=''}Z())