PDA

View Full Version : مبتدی: گرفتن یک عکس از فیلم های بر روی هارد

milad.biroonvand
سه شنبه 24 فروردین 1389, 09:07 صبح
سلام
دوستان

من یک سری فیلم بر روی هاردم دارم ، حالا اسامیو پسوند های ؟آن ها رو در یک listview نشون می دم ، آیا راهی وجود داره که مانند ویندوز از اون ها یک تصویر بگیرم و آنها رو با تصویر نشون بدم .

به جز اینکه دستی از اون ها عکس بگیرم .

CodeMasterX
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 15:38 عصر
پروسه سنگینی هست. راه حل بهتر اینه که کاربر خودش بتونه عکس های Thumbnail رو واسه هر رکورد اضافه کنه. اگر قرار این پروسه خودکار انجام بشه، می تونی از کتابخانه هایی مثل FFMPeg استفاده کنی که OpenSource هم هستند. هر فایل رو باز کنی و از اولین فریم فایل مثلا یه عکس بگیری، حالا چه مستقیم عکس رو Stream کنی چه ذخیره کنی بعد نشون بدی. ولی پروسه سنگین و پر هزینه ای هست.

milad.biroonvand
یک شنبه 29 فروردین 1389, 15:18 عصر
پروسه سنگینی هست. راه حل بهتر اینه که کاربر خودش بتونه عکس های Thumbnail رو واسه هر رکورد اضافه کنه. اگر قرار این پروسه خودکار انجام بشه، می تونی از کتابخانه هایی مثل FFMPeg استفاده کنی که OpenSource هم هستند. هر فایل رو باز کنی و از اولین فریم فایل مثلا یه عکس بگیری، حالا چه مستقیم عکس رو Stream کنی چه ذخیره کنی بعد نشون بدی. ولی پروسه سنگین و پر هزینه ای هست.

مرسي از اطلاعاتي كه بهم دادي

من خودم فعلا از همين روش دستي استفاده مي كنم يعني از هر فيلم يك عكس مي گيرم .و از عكس ها استفاده مي كنم .