PDA

View Full Version : سوال: فراخوانی پی در پی SelectedIndexChanged یک DropDownList

shocraneh
سه شنبه 24 فروردین 1389, 12:44 عصر
در SelectedIndexChanged یک dropdownlist دستوراتی رو نوشته ام مشکل : دوبار دستورات رو اجرا می کنه .وقتی خط به خط اجرا می کنم به endsub که میرسه دوباره میاد سر خط و SelectedIndexChanged رودوباره اجرا می کنه . البته بگم پایگاه اکسسه و کلافم کرده .عجله هم دارم.تو Page_Load ، If Not Page.IsPostBack Then رو هم نوشتم. servertransfer هم نمی تونم بزارم . منتظرم

بهتر بگم بعد end sub دوباره میاد سر خط

Protected Sub Drptitr_SelectedIndexChanged(ByVal sender As Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Drptitr.SelectedIndexChanged

full()

Exit Sub
End Sub:عصبانی:

mehdi.mousavi
یک شنبه 29 فروردین 1389, 16:57 عصر
در SelectedIndexChanged یک dropdownlist دستوراتی رو نوشته ام مشکل : دوبار دستورات رو اجرا می کنه .وقتی خط به خط اجرا می کنم به endsub که میرسه دوباره میاد سر خط و SelectedIndexChanged رودوباره اجرا می کنه . البته بگم پایگاه اکسسه و کلافم کرده .عجله هم دارم.تو Page_Load ، If Not Page.IsPostBack Then رو هم نوشتم. servertransfer هم نمی تونم بزارم . منتظرم

بهتر بگم بعد end sub دوباره میاد سر خط

Protected Sub Drptitr_SelectedIndexChanged(ByVal sender As Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Drptitr.SelectedIndexChanged

full()

Exit Sub
End Sub:عصبانی:

سلام.
احتمالا برای گرفتن SelectedIndexChanged Event دو بار Subscribe کرده اید. یا از User Control ای استفاده می کنید که DDL در اون قرار داره و توی Page Life Cycle زمان نادرستی رو برای Listen کردن به Event مزبور انتخاب کرده اید.

این مساله دلائل زیادی میتونه داشته باشه. برای اینکه سریعتر به پاسخ برسید، کدهاتون رو Comment کنید و Minimum کدی رو که می تونید نگه دارید برای اجرا، Compile کنید. قاعدتا بعد از چند بار سعی و خطا میتونید دلیلش رو پیدا کنید.

موفق باشید.