PDA

View Full Version : سوال: اعمال تغییرات به وب سایت

کیوان رحیمی
سه شنبه 24 فروردین 1389, 17:10 عصر
ایا پس از اپلود کردن وب سایت برای اعمال تغییرات جدید در وب سایت باید کل وب سایت را دوباره اپلود کرد؟ :متفکر:

mehdi.mousavi
سه شنبه 24 فروردین 1389, 19:36 عصر
ایا پس از اپلود کردن وب سایت برای اعمال تغییرات جدید در وب سایت باید کل وب سایت را دوباره اپلود کرد؟ :متفکر:

سلام.
از چه تکنولوژی ای برای ساخت صفحات استفاده کرده اید؟

موفق باشید.

پاورقی: لطفا دوستان سوالاتی اینچنینی رو حداقل با ارائه نام تکنولوژیهای مورد استفاده مطرح کنن تا بشه به اونها سریعتر پاسخ داد و از ارسال پستهای غیر فنی اینچنینی (مثل پست خودم) که فقط حاوی یک سوال ساده هستش، خودداری بشه.

کیوان رحیمی
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 13:58 عصر
سلام.
از چه تکنولوژی ای برای ساخت صفحات استفاده کرده اید؟

موفق باشید.

پاورقی: لطفا دوستان سوالاتی اینچنینی رو حداقل با ارائه نام تکنولوژیهای مورد استفاده مطرح کنن تا بشه به اونها سریعتر پاسخ داد و از ارسال پستهای غیر فنی اینچنینی (مثل پست خودم) که فقط حاوی یک سوال ساده هستش، خودداری بشه.

از دات نت استفاده کردم c#

mehdi.mousavi
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 14:28 عصر
از دات نت استفاده کردم C#‎

بسیار خوب. حالا بستگی داره که چطوری کار رو انجام داده باشید. اگر فرض کنیم که هر صفحه ای در سایت رو بصورت جداگانه Compile کرده اید، یعنی در نهایت بعد Compile برنامه N تا فایل DLL بوجود بیاد، در اینصورت میتونید پس از هر تغییری در صفحه، تنها DLL و ASPX مربوط به اون صفحه رو Upload کنید.

اما اگر کل سایت و صفحات موجود در اون پس از Compile به یک Single DLL Assembly تبدیل میشه، در اینصورت بازهم چند حالت پیش میاد. من فرض رو میذارم به اینکه شما دارید از .NET 3.5 استفاده می کنید... در این حالت، بسته به تغییری که در سایت داده اید، ممکنه فایلهای ارسالی متفاوت باشه. اگر فقط توی ASPX صفحه دست برده اید، میتونید ASPX رو Upload کنید و کار تمام میشه. اما اگر توی Code-Behind دست برده اید، باز بستگی به نوع تغییر داره. ممکنه تغییر رو در کلاسی داده باشید که در بقیه صفحات هم استفاده کرده اید، در اینصورت باید شاخه bin رو حتما Update کنید و فقط فایلهای ASPX ای رو Update کنید که توشون دست برده اید.

این مساله با بیان دیگه ای در صفحه 55 (به بعد) از کتاب Pro ASP.NET 3.5 in C# 2008 ذکر شده.

موفق باشید.