PDA

View Full Version : سوال: مشکل در انتشار پروژه که با کامپوننت های janus نوشته شده

hassan_kahrizy
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 09:11 صبح
بسمه تعالی
با سلام
من از یکی از کنترل های جانوس در پروژه ام استفاده کردم در کامپیوتر من اجرا می شه بدون هیچ مشکلی ولی وقتی برنامه رو در کامپیوترهای دیگه اجرا می کنم خطایی می دهد که وقتی توابع کتابخانه ای janus را از شاخه پروژه ام حذف می کنم.
با نصب janus در سیستم کاربر و patch کردن آن درست می شود ولی نمی شه که در نصب برنامه این کار رو انجام بدم
من از نسخه 3.5 آن و با کرک زیر استفاده کردم
http://googlea5.com
لطفا حرفه ای های janus که قبلا با این مشکل برخورد کردن کمکم کنند
با تشکر

ASKaffash
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 10:30 صبح
سلام
ربطی به جانوس ندارد باید با ابزارهای ساخت Setup آن Dll را نیز به کامپیوتر مقصد انتقال دهید

hassan_kahrizy
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 21:09 عصر
بسمه تعالی
با سلام
چرا؟مگر در دات نت اسمبلی ها با کپی کردن اجرا می شوند و دیگر نیاز به رجیستری و ... نیست در حالی که قبلا این دردسرها وجود داشت.
آیا اینdll از این قضیه مستثنی است
باتشکر

ASKaffash
شنبه 28 فروردین 1389, 08:16 صبح
سلام
DLL کنار فایل اجرائی است ؟

razavi_university
شنبه 28 فروردین 1389, 08:44 صبح
من مشکلی با جانیوس نداشتم، موقع ارائه به مشتری، در فایل نصب، dll های کنار فایل اجرایی کپی می شدند و بدون مشکل برنامه اجرا می شد.

hassan_kahrizy
شنبه 28 فروردین 1389, 20:57 عصر
بسمه تعالی
با سلام
بله dll کنار فایل اجرایی است و در کامپیوتر خودم بدون هیچ مشکلی اجرا می شود
ولی در کامپیوتر کاربران دیگه کار نمی کنه باید janus رو نصب کنم کرکش هم بکنم تا اجرا بشه
می شه شما بگید از کجا این کامپوننت رو گرفتید و با چه کرکی؟
با تشکر

razavi_university
دوشنبه 30 فروردین 1389, 07:32 صبح
من چند سال قبل با جانیوس کار می کردم، هنوز هم برنامه های exe قبلی که باهاش دارم روی سیستم بدون مشکل اجرا می شوند(در صورتی که الان روی سیستمم جانیوس نصب نیست)

hassan_kahrizy
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 22:50 عصر
بسمه تعالی
با سلام
مشکلم حل شد مشکل از ویندوز بود!
من از این کامپوننت استفاده کردم
حالا می خواهم از TreeView استفاده کنم که janus نداره و treeview ویندوز به خاطر اسکرولش تو کار خیلی نا فرمه
آیا کامپوننتی دارید که مثل janus باشه و style آفیس 2007 رو داشته باشه و Treeview رو هم داشته باشه
با تشکر

razavi_university
چهارشنبه 08 اردیبهشت 1389, 08:08 صبح
لطفا سوالتون رو در یک تاپیک جدا بپرسید
(یه نگاهی به کنترلهای DevExpress بکنید TreeList (http://www.devexpress.com/Products/NET/Controls/WinForms/Tree_List/index.xml))

csharpprogramer88
چهارشنبه 08 اردیبهشت 1389, 08:35 صبح
دوست عزيز من از dot net bar استفاده كردم دي ال ال مربوطه را در مسير فايل exe قرار دادم در مقصد درست اجرا شد

hassan_kahrizy
پنج شنبه 05 خرداد 1390, 16:26 عصر
بسمه تعالی
با سلام
بنده با کنترل جنوس دوباره دچار مشکل شدم
تو ویندوز سون بخوبی کار می کنه تو اکس پی باید دوباره فایل کرکش رو اجرا کنم ولی تو ویستا اصلا اجرا نمی شه

seniamail
چهارشنبه 07 دی 1390, 21:15 عصر
بسمه تعالی
با سلام
بنده با کنترل جنوس دوباره دچار مشکل شدم
تو ویندوز سون بخوبی کار می کنه تو اکس پی باید دوباره فایل کرکش رو اجرا کنم ولی تو ویستا اصلا اجرا نمی شه

من هم همین مشکل رو با ورژن 4 دارم میشه راهنمایی کنید

haniyehghassami
چهارشنبه 07 دی 1390, 21:39 عصر
سلام
من کار نکردم با جانوس اما شاید با دات نت پایین تر کار کنین درست شه ؟؟؟

البته این فرضیه تنها در حد یک حدس بود امتحان کنین شاید درست بشه بلکا ما رو هم دعا کنین:متفکر:

danial82
دوشنبه 07 فروردین 1391, 00:24 صبح
دقیقا همین مشکل رو تو ویندوز xp دارم با جانوس 4

danial82
سه شنبه 15 فروردین 1391, 00:01 صبح
بسمه تعالی
با سلام
مشکلم حل شد مشکل از ویندوز بود!
من از این کامپوننت استفاده کردم
حالا می خواهم از TreeView استفاده کنم که janus نداره و treeview ویندوز به خاطر اسکرولش تو کار خیلی نا فرمه
آیا کامپوننتی دارید که مثل janus باشه و style آفیس 2007 رو داشته باشه و Treeview رو هم داشته باشه
با تشکر

چجوری حل شد