PDA

View Full Version : ساختن 1 جدول واحد از 100 جدول

mshoja65
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 09:40 صبح
با سلام
من 100 تا جدول داخل یک فایل اکسس دارم حالا می خوام اونها رو به یک جدول وارد کنم و همه فیلد ها رو هم می خوام. میشه راهنمایی کنید لطفا؟

mshoja65
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 12:01 عصر
من با دستور append مشکل دارم فقط می خوام 3 تا جدول یکسان رو با هم ادغام کنم.
کسی نمی تونه به من کمک کنه؟ برای مثال من 3 تا جدول دارم که هرکدوم 1 ستون دارند و هر ستون 10 سطر داره اما زمانی که query append رو اجرا می کنم به جای نمایش دادن یک جدول 30 سطری 1100 سطر رو برام میاره و تمام حالت های مختلف رو نشون می ده.
اگر اطلاعات بیشتر می خواهید بگید لطفا.

amirzazadeh
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 12:32 عصر
من با دستور append مشکل دارم فقط می خوام 3 تا جدول یکسان رو با هم ادغام کنم.
کسی نمی تونه به من کمک کنه؟ برای مثال من 3 تا جدول دارم که هرکدوم 1 ستون دارند و هر ستون 10 سطر داره اما زمانی که query append رو اجرا می کنم به جای نمایش دادن یک جدول 30 سطری 1100 سطر رو برام میاره و تمام حالت های مختلف رو نشون می ده.
اگر اطلاعات بیشتر می خواهید بگید لطفا.
سلام
اگر جداول شما يكسان هستند راحتترين كار copy/paste هست ولي اگر اصرار دارين از كوئري append استفاده كنيند ميتونين براي هر جدولتون يكبار اينكارو انجام بديد يعني در هرمرحله يك جدول.
...................
موف باشيد

mshoja65
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 13:00 عصر
یعنی اگر من 100 تا جدول داشته باشم 100 بار باید این کار رو انجام بدم؟؟

dadsara
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 13:16 عصر
سلام
در یکی از جدولهای سیستمی خود اکسس نام جدولهائی که کاربر ایجاد کرده است ذخیره می شود
شما می توانید ابتدا نام این جداول را از جدول سیستمی استخراج کرده و آنرا داخل یک متغیری بریزید سپس عملیات Append خود را روی آن انجام دهید (این عمل را داخل یک حلقه تا آخرین جدول انجام دهید)