PDA

View Full Version : بهترین راه برای ذخیره اعداد 30 رقمی چیست ؟؟

tehran2009
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 18:44 عصر
سلام
دوستان من برنامه دارم که عدد تولید می کنه. می خوام تمام اعداد 30 رقمی رو توی یک تکس (منظورم اینجویه c:\reza.txt) جا بدم بنظر شما جا میگیره این همه عدد ؟؟؟؟
راهی هست که براش تعریف کنم که هر 10000 تا عددرو توی یک تکس ثبت کن و خودش به ترتیب تکس بسازه (منظورم اینجویه c:\reza1.txt - reza2.txt - reza3.txt - .... )
ممنون میشم راهنمایی کنید ، می خوام کاری کنم که وسط کار به مشکلی بر نخورم که همه زحمتم هدر بره.

HjSoft
پنج شنبه 26 فروردین 1389, 14:09 عصر
فکر نکنم با یکی مشکل پیدا کنی ، چون حجمش نهایتا 100 مگ میشه . . اما اونجوری هم میتونی واسه این کار باید row ها رو بخونی. این یکم سخته که پیشنهاد می کنم از database استفاده کنی . البته کدش هست ، خواستی بگو بزارم . اما نظر من اینه که از access استفاده کنی .

Tasiyan
پنج شنبه 26 فروردین 1389, 14:23 عصر
اما نظر من اینه که از access استفاده کنی
مگه SQL مرده كه مي خواي خودتو به چنگ بدي !!

tehran2009
پنج شنبه 26 فروردین 1389, 14:43 عصر
من تا حالا با SQL کار نکردم. میشه راهنمایی کنید.

HjSoft
پنج شنبه 26 فروردین 1389, 18:47 عصر
برای این کار ساده که فقط می خواد عدد ثبت بشه ، به نظر من اکسس کفایت میکنه . البته بازم نظر شما شرطه !

tehran2009
پنج شنبه 26 فروردین 1389, 20:08 عصر
خب این اعداد با سرعت بالا ساخته میشن. آیا اکسس جواب گو این سرعت هستش ؟؟

HjSoft
پنج شنبه 26 فروردین 1389, 20:32 عصر
تو مقایسه ای که قبلا دیدم ... نسبت به سیستم تغییر میکنه ، اما معمولا هر 1 -2 ثانیه میتونه یک رکورد رو دریافت کنه . هر چند الان سرعت خیلی بیشتر شده و به 0.5 هم رسیده . چون واسه ثبت نمیخواد اطلاعاتی را کنکاش کنه ، یا تغییر بده .

kooroush
یک شنبه 29 فروردین 1389, 13:12 عصر
به نظر منهم می شه با بانک اکسس این کار رو انجام داد ! اما خود فایل تکست هم جوابگویه !!
از هر دو روش می شه استفاده کرد ! منهم قبلا که اتصال اکسس و وی بی رو نمی دونستم تمام بانکهایی که می ساختم فایل تکست بود که اطلاعاتم رو به روش تصادفی توش ذخیره می کردم !
می تونی اطلاعاتی رو که می خوای ذخیره کنی به طور تصادفی تو فایل تکست ذخیره کنی اینجوری سرعت فو ق العاده ای داره !
باز هم انتخاب با خودته !