PDA

View Full Version : سوال: مشکل این خطای زمان اجرا از چیست ؟

AhoO-sh
پنج شنبه 26 فروردین 1389, 08:20 صبح
سلام دوستان
من بعضی وقتا موقع اجرای سایتم با این خطا روبروی میشم که وقتی دکمه Countinue رو میزنم به اجرا ادامه می ده .

Microsoft JScript runtime error: Permission denied

mehdi.mousavi
پنج شنبه 26 فروردین 1389, 10:54 صبح
سلام دوستان من بعضی وقتا موقع اجرای سایتم با این خطا روبروی میشم که وقتی دکمه Countinue رو میزنم به اجرا ادامه می ده .

Microsoft JScript runtime error: Permission denied

سلام.
احتمال زیاد دلیلش Same Origin Policy در JavaScript هستش. برای اطلاعات بیشتر به این سایت (https://developer.mozilla.org/En/Same_origin_policy_for_JavaScript) رجوع کنید.

موفق باشید.

AhoO-sh
شنبه 28 فروردین 1389, 11:20 صبح
من زیاد چیزی نفهمیدم :لبخند:

اگه بیشتر راهنمایی کنید و بگید برای برطرف کردنش باید چی کار کنم
خیلی ممنون میشم

mehdi.mousavi
شنبه 28 فروردین 1389, 11:27 صبح
من زیاد چیزی نفهمیدم :لبخند:
اگه بیشتر راهنمایی کنید و بگید برای برطرف کردنش باید چی کار کنم
خیلی ممنون میشم

سلام.
احتمالا، توی کدهای JavaScript خودتون، دارید سعی می کنید به Resource ای خارج از Domain خودتون دسترسی پیدا کنید و این عمل، باعث ایجاد خطای Permission Denied میشه... برای اینکار، باید Web Service یا Page Method هایی سمت سرور داشته باشید که به کمک اونها، Resource مورد نظر رو Load کنید و در اختیار Script قرار بدید. این مساله رو Same Origin Policy میگن... بیشترین احتمال بروز این خطا، این هستش.

اگر در مورد برنامه شما این مساله صادق نیست، باید حتما کدتون رو اینجا قرار بدید تا بشه اونو بررسی کرده و در موردش نظر داد.

موفق باشید.

پاورقی: یعنی چی Continue بزنم برنامه ادامه پیدا میکنه؟ یعنی روند عادی خودش رو پی میگیره و هیچ چیزی از کار نمی افته؟؟؟ اگر منظورتون اینه، پس این دلیلی که نام بردم مشمول برنامه شما نمیشه.

AhoO-sh
یک شنبه 29 فروردین 1389, 10:47 صبح
بله همین طور
یعنی برنامه من بعد از زدن دکمه Continue درست کار میکنه

mehdi.mousavi
یک شنبه 29 فروردین 1389, 11:09 صبح
بله همین طور یعنی برنامه من بعد از زدن دکمه Continue درست کار میکنه

بسیار خوب، پس بدون بررسی کدهاتون نمیشه در مورد نظر داد.