PDA

View Full Version : jquery and datalist

sama552
شنبه 28 فروردین 1389, 07:38 صبح
باسلام

من می خوام تکنیک های جیکوئری رو روی آیتم های دیتا لیست پیاده سازی کنم مثلا دو آیتم دارم که در ابتدا آیتم دوم

نشان داده نمی شود و با کلیک بر روی ایتم اول آیتم دوم متناظر با آن نشان داده می شود من کد های زیر رانوشتم ولی مشکل اینه که با کلیک بر روی اولین آ یتم همه ی آیتم های دو نمایش داده می شوند نه آیتم دوم متناظر

در کد:
Protected Sub DataList1_ItemCommand(ByVal source As Object, ByVal e As System.Web.UI.WebControls.DataListCommandEventArgs ) Handles DataList1.ItemCommand
If e.CommandName = "item1" Then

Dim LinkButton1 As LinkButton
LinkButton1 = DirectCast(DataList1.Items(e.Item.ItemIndex).FindC ontrol("lnkbtnitem2"), LinkButton)
Response.Write(LinkButton1.ClientID.ToString())

Dim linkButtonID As String = LinkButton1.ClientID.ToString()

Dim head As HtmlGenericControl = DirectCast(FindControl("Head1"), HtmlGenericControl)

head.Controls.Add(New LiteralControl("<script type='text/javascript'>" + "$(document).ready(function() " + " {$('#" + linkButtonID + "').Toggle(); } );</script>"))
End If

End Sub

در سورس برای اینکه آیتم های دوم نمایش داده نشوند
<script type="text/javascript">
$(document).ready(function() {

$("#faq .item2").hide();

})
</script>
لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه

sama552
شنبه 28 فروردین 1389, 10:52 صبح
باسلام

من می خوام تکنیک های جیکوئری رو روی آیتم های دیتا لیست پیاده سازی کنم مثلا دو آیتم دارم که در ابتدا آیتم دوم

نشان داده نمی شود و با کلیک بر روی ایتم اول آیتم دوم متناظر با آن نشان داده می شود من کد های زیر رانوشتم ولی مشکل اینه که با کلیک بر روی اولین آ یتم همه ی آیتم های دو نمایش داده می شوند نه آیتم دوم متناظر

در کد:

Protected Sub DataList1_ItemCommand(ByVal source As Object, ByVal e As System.Web.UI.WebControls.DataListCommandEventArgs ) Handles DataList1.ItemCommand
If e.CommandName = "item1" Then

Dim LinkButton1 As LinkButton
LinkButton1 = DirectCast(DataList1.Items(e.Item.ItemIndex).FindC ontrol("lnkbtnitem2"), LinkButton)
Response.Write(LinkButton1.ClientID.ToString())

Dim linkButtonID As String = LinkButton1.ClientID.ToString()

Dim head As HtmlGenericControl = DirectCast(FindControl("Head1"), HtmlGenericControl)

head.Controls.Add(New LiteralControl("<script type='text/javascript'>" + "$(document).ready(function() " + " {$('#" + linkButtonID + "').Toggle(); } );</script>"))
End If

End Sub

در سورس برای اینکه آیتم های دوم نمایش داده نشوند

<script type="text/javascript">
$(document).ready(function() {

$("#faq .item2").hide();

})
</script>
لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه

دوستان فکر کنم سئوالم رو درست مطرح نکردم که کسی جواب نداده
فرض کنید که در یک دیتالیست دوتا آیتم یکی نام فرد ویکی مشخصات آن فرد راداریم که در زمان اجرا فقط لیستی از نامهارو مبینیم می خوام باکلیک بر روی نام هر فرد مشخصات مربوط به همان فرد(با استفاده از توابع جیکوئری) دیده شود ولی برنامه ای که در بالا گذاشتم با کلیک برروی هرنام همه مشخصات ها را نشان میدهد
لطفا کمک کنید