PDA

View Full Version : سوال: مشکل در ایجاد یه ردیف با ستون کمبوباکس در دیتاگریدویو

msozan
شنبه 28 فروردین 1389, 07:49 صبح
سلام
اگه میشه یکی آموزش کامل ویرایش و حذف و اضافه کردن یه رکورد به دیتاگریدویو رو بده
البته تمامه این کار هارو با کدنویسی انجام میدم ولی من میخوام دکمه ویرایش و حذف داخل دیتاگردویو باشه و وقتی دکمه ایجاد یه رکورد رو میزنم یه رکورد اضافه بشه که البته یکی از ستونهای اون باید کمبوباکس باشه
ممنون میشم یکی راهنماییم کنه

seven7777777
شنبه 28 فروردین 1389, 12:00 عصر
خوب الان مشکلت کجاست ؟
می خوای از Navigator استفاده کنی یا خودت می خوای چندتا کلید بزاری ؟
کد نویسیشو بلدی و الگوریتم می خوای یا کدنویسیشم بلد نیستی ؟

ضمن اینکه نوع یک ستون ربطی به چگونگی اضافه کردن یه ردیف نداره ، ردیف جدید تمام ستون های تعریف شده رو داره و نمی خواد هربار براش تعریف کنی !!!

msozan
شنبه 28 فروردین 1389, 13:29 عصر
نه من مشکلم اینجاست که چطوری در سطر جدید بهش بگم ستون دوم کمبو با این آیتم ها هست و ستون سوم چک باکس هست
و دومین مشکل من اینه که چطوری ستون حذف و ویرایش به دیتاگرید اضافه کنم و البته نمیدونم تو کدوم رخداد کد نویسی کنم
ممنون میشم اگه آموزش کلی در مورد حذف و ویرایش دستی برای دیتاگریدویو بدین

mohammad meta
شنبه 28 فروردین 1389, 14:55 عصر
نه من مشکلم اینجاست که چطوری در سطر جدید بهش بگم ستون دوم کمبو با این آیتم ها هست و ستون سوم چک باکس هست
و دومین مشکل من اینه که چطوری ستون حذف و ویرایش به دیتاگرید اضافه کنم و البته نمیدونم تو کدوم رخداد کد نویسی کنم
ممنون میشم اگه آموزش کلی در مورد حذف و ویرایش دستی برای دیتاگریدویو بدین

آقا چون هر ستون نوع مشخصی دارد در صورت add کردن هر row خود به خود هر فیلد با نوع خود add میشود .
در مورد سوال دوم : چرا اصلا عادت به search کردن ندارید ؟؟؟ :عصبانی++: search کنید n تا مطلب در موردش پیدا میکنید