PDA

View Full Version : سوال: یگ گرید رو به صورت templat ..

karim orooji
شنبه 28 فروردین 1389, 19:05 عصر
با سلام به دوستان گلم
من گرید رو بصورت templat رو طراحی کردم
حالا وقتی که میخوام روی لینک نظر کلیک کنم
عنوان اون ردیف رو برای من در صفحه نظر برای من بیاره

میخواستم ببینم که چطوری میشه این کار رو انجام داد

عکس رو هم ضمیمه کردم

Vahid_moghaddam
شنبه 28 فروردین 1389, 19:33 عصر
با FindControl می تونید به کنترل های داخل template دسترسی داشته باشید

raziee
شنبه 28 فروردین 1389, 19:36 عصر
عنوان اون ردیف رو برای من در صفحه نظر برای من بیاره
میتونید هنوان مربوطه رو از سرور بگیرید زمانی که نظر برای یه پست مره به سرور.
یا با کوئری استرینگ بفرستید.

مشکل کجاست؟

karim orooji
شنبه 28 فروردین 1389, 19:40 عصر
میتونید هنوان مربوطه رو از سرور بگیرید زمانی که نظر برای یه پست مره به سرور.
یا با کوئری استرینگ بفرستید.

مشکل کجاست؟
با سلام به دوست گرامی
آخه مشکل من اینه اونقدر توانای کار با گرید رو به صورت حرفه رو ندارم

میشه کمک کنید

زمانی که من رو نظر در گرید کلیک کنم بیاد عنوان رو برای من در یک متغیر یا کوئری و یا هر چیز دیگه انتقال بده به صفحه نظر

mehdima
یک شنبه 29 فروردین 1389, 00:04 صبح
با سلام
با فرض اینکه در جدول پایگاه دادتون فیلدی به نام Title برای عنوان در نظر گرفتید می تونید از این کد:

<asp:HyperLink ID="HyperLink1" NavigateUrl='nazar.aspx?ref=<%#Eval("Title") %>' runat="server">نظر بدهید</asp:HyperLink>
یا این کد:

<a href='nazar.aspx?ref=<%#Eval("Title") %>'>نظر بدهید</a>
استفاده کنید.

hamed2661
یک شنبه 29 فروردین 1389, 08:20 صبح
جالبه من تا چند وقت پيش بر عكس درخواست دوستمونو بلد نبودم ولي دقيقا با روشي كه mehdima ي عزيز گفتن شدنيه.

karim orooji
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 18:58 عصر
با سلام

با سلام
با فرض اینکه در جدول پایگاه دادتون فیلدی به نام Title برای عنوان در نظر گرفتید می تونید از این کد:
کد:
<asp:HyperLink ID="HyperLink1" NavigateUrl='nazar.aspx?ref=<%#Eval("Title") %>' runat="server">نظر بدهید</asp:HyperLink>
یا این کد:
کد:
<a href='nazar.aspx?ref=<%#Eval("Title") %>'>نظر بدهید</a>
استفاده کنید.

خوب دوست عزیز اگه ما در بانکمون 100 پست وجود داشت چطوری تشخیص میده که رو اون نظری که شما کلیک کردی عنوان اون پست رو برای شما آورده باشه
من با این روش میخوام بیاد نظراتی که در همان پست ثبت شده رو زمانی که روی لینکش کلیک کرد همونا رو برای من نمایش بده
مثل سایت بلگفا

Vahid_moghaddam
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 20:22 عصر
با سلام

خوب دوست عزیز اگه ما در بانکمون 100 پست وجود داشت چطوری تشخیص میده که رو اون نظری که شما کلیک کردی عنوان اون پست رو برای شما آورده باشه
من با این روش میخوام بیاد نظراتی که در همان پست ثبت شده رو زمانی که روی لینکش کلیک کرد همونا رو برای من نمایش بده
مثل سایت بلگفا
من درست متوجه جمله های شما نشدم. اما روش کار شبیه به اینه:

هر post یه id باید داشته باشه.
با روشی که گفته شده یا استفاده از RowCommand می تونید اون id رو بگیرید.
نظرهای مربوط به id رو select کنید و نمایش بدید.

mehdima
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 07:57 صبح
با سلام

مثل سایت بلگفا

با سلام

ببينيد وقتي كه گريدتون از اطلاعات پر ميشه هر ركوردي id مربوط به خودش رو ميگيره.بعد وقتي شما روي عنوان اون پست كليك ميكنيد id اون رو به صفحه نظر ميفرسته.شما كافيه در صفحه نظر id رو بخونيد و با استفاده از يك دستور select مربوط به sql اطلاعاتي كه متناظر با id خونده شده هست رو نمايش بديد.