PDA

View Full Version : ارور زمان اتصال به سرور

آرام جان گل
یک شنبه 29 فروردین 1389, 12:22 عصر
سلام
سیستم من یک کلاینت است و برنامه ای که روی آن کار می کنم روی سرور است و من می خوام که یکسری اطلاعات را از روی سرور بخونم .
برای این کار یک تگ به صورت زیر :

<add key="ServerIP" value="192 .168.5.35"/>
در وب کانفیگ تعریف کرده ام و با کد

t1.ServerIP = System.Configuration.ConfigurationManager.AppSetti ngs["ServerIP"];
آی پی سرور رو می گیرم ولی در زمان اجرا این ارور را می ده :

Request for the permission of type 'System.Security.Permissions.SecurityPermission, mscorlib, Version=2.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089' failed.

حالا اگر من برنامه اصلی را از روی سرور کپی کنم روی سیستم خودم و برنامه را اجرا کنم دیگه به این خط کد ایراد نمی گیره انگار که من یه جوری دسترسی به سرور ندارم

لطفاً راهنمایی کنید.

mehdi.mousavi
یک شنبه 29 فروردین 1389, 12:53 عصر
سلام سیستم من یک کلاینت است و برنامه ای که روی آن کار می کنم روی سرور است و من می خوام که یکسری اطلاعات را از روی سرور بخونم حالا اگر من برنامه اصلی را از روی سرور کپی کنم روی سیستم خودم و برنامه را اجرا کنم دیگه به این خط کد ایراد نمی گیره انگار که من یه جوری دسترسی به سرور ندارم
لطفاً راهنمایی کنید.

سلام.
پس از اینکه IP رو گرفتید چیکار می کنید؟ گمان نمیکنم گرفتن اون Element باعث بروز این خطا بشه. میشه اینو دقیق بررسی کنید و مطمئن بشید که این خط از کد:

System.Configuration.ConfigurationManager.AppSetti ngs["ServerIP"];

بعث بروز خطا میشه؟ اگر واقعا کد فوق باعث بروز این مساله بشه، احتمالا برنامه شما تو Trust Level ای غیر Full Trust داره اجرا میشه. لطفا این خط رو

<trust level="Full" originUrl=""/>

به web.config خودتون اضافه کنید، سپس رو سرور Upload کرده و برنامه رو آزمایش کنید. (البته در صورتیکه مطمئنید که دسترسی به AppSettings باعث بروز این خطا میشه). المنت فوق رو باید زیر المنت <system.web> توی فایل web.config قرار بدید.

موفق باشید.