PDA

View Full Version : sharing drive

mohammad__d
یک شنبه 29 فروردین 1389, 12:24 عصر
چگونه می توان درایوهای پیش فرض به اشتراک گذاشته شده ویندوز مانند $c$ d را ازاشتراک(share) در بیاوریم؟

nima_8m
یک شنبه 29 فروردین 1389, 23:46 عصر
روی مای کامپیوتر راست کلیک کنید گزینه منیج رو بزنید سپس شیر فولدر و از پنجره سمت راست شیر رو انتخاب کنید اونجا روی درایوهای شیر شده راست کلیک کنید سپس استپ را انتخاب کنید تا ار حالت شیر خارج شوند.ببخشید که تمام کلمات فارسی شد تنظیم کیبوردم به هم خورد

ghabbasi
سه شنبه 31 فروردین 1389, 17:00 عصر
روی مای کامپیوتر راست کلیک کنید گزینه منیج رو بزنید سپس شیر فولدر و از پنجره سمت راست شیر رو انتخاب کنید اونجا روی درایوهای شیر شده راست کلیک کنید سپس استپ را انتخاب کنید تا ار حالت شیر خارج شوند.ببخشید که تمام کلمات فارسی شد تنظیم کیبوردم به هم خورد

:قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه:: هقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه::ق قهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه::قه هه::قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهق ه::قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقه ::قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه: :قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه:
داداش بگو انگلیسی بلد نیستم
:عصبانی++::عصبانی++::عصبانی++:: صبانی++::عصبانی++::عصبانی++::ع بانی++::عصبانی++::عصبانی++::عص انی++::عصبانی++:
مردم که اسکول نیستند
:لبخند::لبخند::لبخند::لبخند:: بخند::لبخند::لبخند::لبخند::ل خند::لبخند::لبخند::لبخند::لب ند::لبخند::لبخند::لبخند::لبخ د::لبخند::لبخند::لبخند::لبخن ::لبخند::لبخند::لبخند::لبخند: :لبخند::لبخند::لبخند::لبخند:
ولی یک نکته دیگه این که بعد از ریستارت کردن دوباره اون Shared Folders ها دوباره به همون حالت اول برمی‌گردند
ok
:تشویق::تشویق::تشویق::تشویق:: شویق::تشویق::تشویق::تشویق::ت ویق::تشویق::تشویق::تشویق::تش یق::تشویق::تشویق::تشویق::تشو ق::تشویق::تشویق::تشویق::تشوی ::تشویق::تشویق::تشویق::تشویق: :تشویق::تشویق::تشویق:

nima_8m
سه شنبه 31 فروردین 1389, 20:57 عصر
خوب من جدی گفتم واقعا کیبوردم به هم ریخته همین الان هم خرابه فرصت نمیکنم درستش کنم چون بیشتر وقتم تو سایت و کمک به اشخاص محترمی مثل شماستدرباره مشکلتم باید بگم که جوابش تو رجیستری هست ولی با عرض شرمندگی چون انگلیسی بلد نیستم تا اینجا راهنماییت میکنم موفق باشی

mohammad__d
شنبه 04 اردیبهشت 1389, 08:39 صبح
ممنون و تشکر