PDA

View Full Version : اجرای خودکار هنگام اتصال به اینترنت

ehsan21
دوشنبه 30 فروردین 1389, 09:18 صبح
با سلام
چه طور میشه که هر زمانی که کاربر internet explorer رو اجرا کرد برنامه هم اجرا شه؟
در واقع هر زمانی که کاربر به اینترنت متصل باشه برنامه هم به صورت خودکار اجرا شه.

saeid.memfis
دوشنبه 30 فروردین 1389, 16:40 عصر
سلام
فكر مي كنم اگه تو يك تايمر دائما اتصال به اينترنت رو چك كني و به محض اينكه متصل شد برنامتو اجرا كني كارت راه ميفته
سورس فهميدن اتصال به اينترنت هم اينجا هست..شرچ كني پيدا مي كني

ehsan21
دوشنبه 30 فروردین 1389, 16:49 عصر
با این روش میشه برای زمانی که برنامه در حال اجرا باشه
اما من میخوام اگر برنامه را اجرا نکرده باشه هم با اتصال به اینترنت یا باز کردن اینترنت اکسپلورر برنامه اجرا بشه

tolkifox
پنج شنبه 30 دی 1389, 17:36 عصر
اقا من تازه واردم خودم رو هم برنامه نویس نمیدونم ولی خوب مسئله ی ساده ای کارت با این کد راه می افته

Public Class Form1
Private Declare Function InternetGetConnectedState Lib "wininet.dll" (ByRef lpSFlags As Long, ByVal dwReserved As Long) As Long

Private Sub Button1_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click

If InternetGetConnectedState(0, 0) Then
MsgBox("Online")
Else
MsgBox("Offline")
End If
End Sub
End Class

Reza,M
جمعه 01 بهمن 1389, 00:31 صبح
اقا من تازه واردم خودم رو هم برنامه نویس نمیدونم ولی خوب مسئله ی ساده ای کارت با این کد راه می افته

Public Class Form1
Private Declare Function InternetGetConnectedState Lib "wininet.dll" (ByRef lpSFlags As Long, ByVal dwReserved As Long) As Long

Private Sub Button1_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click

If InternetGetConnectedState(0, 0) Then
MsgBox("Online")
Else
MsgBox("Offline")
End If
End Sub
End Class

دوست عزيز فكر كنم كد شما اشتباهه

Samsam2010
جمعه 01 بهمن 1389, 11:41 صبح
دوستان محترم به سوال این دوستمون عنایت کنید برنامه ای که ما نوشتیم حتما باید در حال اجرا باشه تا وضعیت اینترنت رو چک کنه اگر در حال اجرا نباشه نمیتونیم راه به جایی ببریم !

با این روش میشه برای زمانی که برنامه در حال اجرا باشه
اما من میخوام اگر برنامه را اجرا نکرده باشه هم با اتصال به اینترنت یا باز کردن اینترنت اکسپلورر برنامه اجرا بشه

نظر من اینه که یک برنامه خیلی کوچک بنویسید که این برنامه بتونه وضعیت اینترنت رو چک کنه و در صورت کانکت شدن برنامه اصلی رو اجرا کنه
در حقیقت این برنامه کوچیک کار گذار برنامه اصلی شما است که مقدار کمی از منابع سیستم هم استفاده می کنه ! شما برای اینکه برنامه خدمتگذارت خیلی سریع باشه و از منابع هم کم مصرف کنه میتونید با یک زبان native مثل وی بی 6 اونو بنویسید

یا میتونید همین برنامه رو بنویسید و به Internet Explorer بایندش کنید که البته احتمال گیر دادن ضد ویروس به این روش بیشتر هستش اما اینم روشی برای خودش به این صورت که برنامه خدمتگذار شما به IE بایند میشه و زمانی که IE اجرا شد برنامه شما هم اجرا میشه

راه های دیگر هم باید باشه اما فعلا همینا رو امتحان کن

tolkifox
یک شنبه 08 آبان 1390, 21:39 عصر
میخوام تیر خلاص به این تایپیک بزنم
من یه کی لاگر یه زمونی نوشتم که خیلی مرموز کار کنه انتی ویروسی هم نشناستش از اونجایی که ترافیک هم رو کار انتی ویروس تاثیر میزاره
من این کارو کردم یک تایمر شرط گذاشتم که اگر available بودن network محرض بود شرط دوم رو اجرا کنه با این دستور

timer1

If My.Computer.Network.IsAvailable Then

aaa = My.Computer.Network.Ping("www.yahoo.com")
if aaa= true دیگه الا اخر
که میتونید مقدار aaa رو داخل یه تایمر دیگه بزارید که عقلانی تره که اگر available بود نتورک تایمر دوم به کار بی افته و هر چند ثانیه چک کنه شبکه رو ایراد داخل برنامه ایجاد نشه

tolkifox
یک شنبه 08 آبان 1390, 21:43 عصر
میخوام تیر خلاص بزنم به این تایپیک
از این روش من توی کی لاگر استفاده کردم

If My.Computer.Network.IsAvailable Then
aaa = My.Computer.Network.Ping("www.yahoo.com")
If aaa = True Then

الا اخر